Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a legvisszataszítóbb állat...

Mi a legvisszataszítóbb állat szerinted a Földön?

Figyelt kérdés
Miért?

2023. márc. 2. 13:25
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
63%
Morális értelemben nem kellene az állatok közé sorolni az embert, mert az állatok nagyságrendekkel normálisabbak.
2023. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Fóbiám van a rovaroktól és valamennyire a vízi élőlényektől is. Leginkább meg a lárvákat tartom legundibbnak, különösen ha nagyok pl. pajor.
2023. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim válasza:
79%
Elnézést, azt gondoltam, hogy nem vagyunk állatok, köszi a kiigazítást.
2023. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Poloska
2023. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
41%
#34 Poloskákkal nincs semmi gond amúgy, igen, szeretnek bújócskázni és kva sokan vannak, lehetetlen helyeken elférnek (rendkívül laposak) de amíg nem piszkálod direktbe, nem büdösek. Én egy mozdulattal ki szoktam őket tessékelni egy-egy papírral vagy ilyesmivel, ráterelve a jószágot. Nem, nem kezd el eregetni semmit. Sőt, van a hosszúkás, az kifejezetten érdekes virágillatú, meg szerintem még "csinos" is, bírom az ilyen formájú rovarokat, mint pl. cincérek, nünüke.
2023. márc. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem van bajom a poloskákkal, pár éve amikor még kilószámra törtek be a lakásba, nem egyszer volt, hogy beleesett az éppen készülő ételbe, elrontva az ízét, belekerült a mosógépbe és a ruháim poloska szagúak lettek, vagy mikor éjszaka felkeltett azzal, hogy zümmögött, a kedvencem mikor rámszállt, aztán beszart és büdös lettem. Legjobb mikor rendszeresen bemásztak a klímába és fincsi poloska szagú lett a lakás ha merészeltem légkondit használni. Hmmm nyami. Undorítóak.... a látványától is rosszul vagyok. A szaga meg majdhogynem semmivel nem hajlandó kimosódni. Nem zavarna am ha nem lenne krva büdös.
2023. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként annak, aki a pacahalat írta, üzenném, hogy az azért olyan csúnya, mert ha felhozzák a vízből, a bőre felpuffad és megnyúlik. A víz alatt teljesen máshogy néz ki.
2023. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Nyű= légylárva. A hideg ráz tőle..
2023. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Darazsaktól halálosan rettegek, külsőre pedig a csere-, szarvas- és más hasonló gigantikus méretű bogaraktól vagyok ki.

Mondjuk ez a pókrák sem kispályás, amit itt említett valaki. De azzal legalább esélyesen soha nem fogok találkozni.

2023. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
79%
Hát a potkanytő jobban felek mint a egertőő
2023. márc. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!