Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi a jegyző,...

Miért nem engedi a jegyző, hogy az állatvédők elhozzák az ottmaradt állatokat Kolontárról?

Figyelt kérdés
A gazdik kérték meg őket, hogy mentsék ki az otthagyott állataikat, erre a jegyző ezt csak úgy engedi, ha minden gazdától írásos engedélyt kérnek? Mit gondol, hogy az állatvédők eltulajdonítják az állatokat? Hogy lehet ilyet? Azt hittem az agyamat eldobom. (Az Indexen olvastam.)
2010. okt. 10. 01:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Mert nem normális!!! Inkább örülnie kellene,hogy valaki segít szerencsétlen állatokon!


Én is most olvastam egy cikket,ami kiakasztott. A paksi menhelyre vittek 21 tonna állateledelt,mert már napok óta nem ettek a szerencsétlen kutyák,de ott is közbeszólt a jegyző!Még a rendőrséget is kihivták azért,mert segíteni akartak! Ez Magyarország....

2010. okt. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Micsoda???? Arról én is olvastam, de hogy még az adományba is belekötött?? És végül megkapták a kutyák a kaját?!

Hát ez kész röhej, nálunk is egy barom a jegyző, úgy látszik ez egy magyar népbetegség, hogy erre a posztra nem kerülhet épeszű ember!

2010. okt. 10. 01:27
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Itt van a cikk.


[link]

2010. okt. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ja, hogy nem csak a jegyző, hanem a lakók is. Akkor én most rögtön hívom a rendőrséget, ugyanis a szomszédban megint dübörög a tuctuc zene és ez engem zavar.


Szégyen ebben az országban élni! :@

2010. okt. 10. 01:36
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

mert egy nemtörődöm szemétláda.

ezen a fórumon is sokat mérgelődtek rajta, itt minden apró részletet megtudhat az ember, aktív önkéntesek vannak jelen

[link]

2010. okt. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%
azért nem engedte a "jegyző" mert kolontár katasztrófa által súlytott övezet, és baromira nem hiányzik senkinek, hogy egykét lelkes debil állatvédő ott lábatlankodjon, amikor megint átszakad a gát.
2010. okt. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%

mert katasztrófasújtott terület, mentik ki a lakosságot, mert újabb gátszakadás várható. a lakosokon kívül senkit nem engednek be. szóval, nem játszásiból mondják.


egyébként a lakosok napi 1-1 órára visszamehetnek az állatokat etetni.

2010. okt. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%

01:31-nek

Amit belinkeltél Blikkes linket ,azért abban simán leírják,hogy ahová a Tornóczkyék kutyakaját vittek az egy illegális kutyamenhely , és az illegális dolgokat inkább fölszámolni kéne mint még segíteni.

Teljesen igaza volt a jegyzőnek ,hogy egy illegális telepre senki ne szállítson semmit.

[link]

2010. okt. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%
hát igen, amikor a hülyeség lelkesedéssel párosul...
2010. okt. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
biztosan vissza mennek a gazdák etetni, mikor bármikor átszakadhat a gát. gondolkodjatok már, nem egyszerűbb elhozni onnan szerencsétlen állatokat, mint minden nap odamenni ellátni?
2010. okt. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!