Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek eltaposni...

Lányok! Szeretitek eltaposni a csigákat, bogarakat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 15:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%
Én a csigákat,békákat szeretem ,ha egy csigát látok az úton megfogom és arébb viszem.A rovarokat se bántom,de azoktól viszont eléggé félek,úgyh megkérek mást ,hogy rakja ki ha a szobámba van.Megölni nem ölök meg semmit.
2010. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%
én imádom a békákat:D *-*
2010. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%

Dehogy is! Ha az út közepén látok egy csigát, átsegítem a másik oldalra :)

El sem tudjátok képzelni,miközben alszunk,mennyi bogarat,legyet vagy éppen pókot eszünk meg alvás közben:)

2010. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%
Mi szeretnivaló van egy csiga eltaposásában? Én inkább ha látom, hogy mászik a betonon arrébb viszem a füves területre. De miért taposnám el? Pf..
2010. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

Nem állítom, de elképzelhető, hogy a kérdező egy csalódott úr, aki a fenti válaszokról ezt gondolja:

"Akkor velem miért művelitek ezt?"

És valóban elképzelhető, hogy az itt olvasott szép válaszok közlői között is akad olyan hölgy, aki a "felhívó nemi jelleg" bizonyos hiányosságai esetén valami csúszómászóknak nézi a férfiakat, és minden erkölcsi aggály nélkül "eltapossa", akit lehet.

Hölgyeim, tegyék a szívükre a kezüket... :))

2010. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó: jó az elméleted, de én mást gyanítok:

Szerintem te lábfetisiszta vagy. Pontosabban crush-fetisiszta, akit felizgat, ha a női lábakat látja, pláne, ha eltaposnak véletlenül valamit.

2010. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

Nem vagyok az, kedves Hehuhu, az "eltaposást" direkte idézőjelbe írtam, és megalázást, letörést, elkedvetlenítést értettem alatta. Sok élet megy tönkre néhány ilyen élmény miatt, mert akadnak, akik nem tudják feldolgozni, pedig csak legyinteni kéne. Ha valaki genetikailag hajlamos rá, esetleg ezért lesz meleg.

Nagy a felelősség a másik nemmel szembeni viselkedésben, mindkét oldalon...

2010. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
31%
Én imádom őket *-* A csiguszokat a kezemen másztatom, pedig lány vagyok *-* Főleg a kicsikéket ^^ A bogarak meg a szivem csücskei, kivétel a pókok, szúnyogok, meg egyéb csípő, harapó, szőrös akármik :D
2010. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
35%
Ami kint van, nem érdekel, csigát néha bedobok a fűbe. A szobámban a pókokat-bogarakat általában lecsapom, de nem feltétlenül, ha mondjuk közel van az ablakhoz kirakom ott, te a plafon sarkáról nem fogom én lehalászni... Legyeket, darazsakat, vagy bármi kicsit nagyobbat nem ütök le, de főleg azért mert utána lehet öszeszedegetni a maradványait... Persze lehet h emiatt bunkó vagyok vagy valami, nem élvezetből nyomom össze ha összenyomom őket, de nem fogok minden egyes kis rovart egyenként kimenekíteni, nem érzek lelkiismeretfurdalást ha összenyomom őket, csak dúcidegrendszerük van és igazából kb fel se fogják, egészen másképp látják a világot... Szóval nem okoz dilemmát, mondjuk már egy halat vagy egy békát nem tudnék bántani, de rovart igen, kivétel a nagyobbakat, és szigorúan csak ha a szobámban van nincs az ablak közelében... A természet az az övék, akkor külön nézem h nehogy rálépjek egy hangyára meg minden.
2010. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
37%
Én mindent eltaposok mert jó érzés:D Ha nincs is az utamban, átmegyek az úton csak h ráléphessek. Főleg a csigákat szeretem agyontaposni. Imádom azt a reccsenő hangotXD
2012. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!