Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek eltaposni...

Lányok! Szeretitek eltaposni a csigákat, bogarakat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 15:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%

" Nem vagyok az, kedves Hehuhu,"


Nem is rólad volt szó, hanem a kérdezőről...

2012. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"A csigáktól undorodok, azokkal 3 lépés távolságot tartok, a bokarakat még a vízből is ki szoktam menteni és kiteszem a napra, hogy kiszáradjanak :)"



Cuki vagy. De szerencsére a természetnek jóval több esze van, mint neked: úgy alkotta meg a bogarakat, hogy képesek legyenek ellátni magukat és mozogni. Ettől egy bogár sem szárad ki, a legtöbb vízben élő bogárfajta repülni is tud.

2012. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én a vízből is kimentem legtöbbször őket mert nembírom nézni ahagy szenved egy állat. Ez alól kivétel a szúnyog mert azt mindig lecsopom illetve a hanygyák ha a lakásban vannak és csoportosan jönnek mert akkor lefújomőket, viszont ha egyedül fuldokol őt is kimentem. A pókok...hát az kicsit komplikát, de ha lehet nem ölöm meg, inkább kkivivtetem vkivel.
2012. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
19%

Nem, dehogy! Ha biciklizem eső után, és látok egy csigát a bicikliút közepén, inkább leszállok, és beteszem a fűbe szegényt, nehogy a következő bicajos elgázolja. A tücskökkel bogarakkal is így szoktam tenni a bicikliúton, és a vízben is. Pl. volt, hogy több száz métert úsztam inkább a vízben, hogy a partra segítsek egy katicát.


A szúnyogok hála Istennek nem szeretnek megcsípni, így nincs szükségem rá, hogy agyon csapjam őket, csak nagyon ritkán fordul elő. A hagyákkal vagyok úgy, hogy amikor 100millió hangya elözönli a lakást, és mindenbe bele másznak, és mindenütt minden mozog és feketéllik a sok hangyától, akkor fogok a chemotoxot, és telibe trafálom őket. Nem örülök neki, de nem bírom egy pont után elviselni az ilyet.

2012. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én mondjuk fiú vagyok, de igen szeretem, mert kártevőek és gusztustalanok. Meg úgyis rengeteg van belőle...hiába tapostam el multkor is 20 hangyát meg poloskát, jöttek újak. Aki meg jajjgat meg sajnálja a csótányokat, mérges hangyákat és veszélyes pókokat az álszent...gondolom akkor ti mind vegetáriánusok vagytok, igaz?! xD Húst se egyetek soha, hisz szegény állatokat leölték érte. Az őskorban éhen halnátok...


24/F

2020. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!