Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy szállítódnak a csigákban...

Hogy szállítódnak a csigákban a légzési gázok?

Figyelt kérdés
Én a vérnyirokra gondoltam. Javítsatok ki, ha tévedek

jan. 5. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Hiába töröltetted, mindenki onnan fogja bemásolni a választ.
jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 chat gpt? vagy mi?
jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy adják le a bélgázt. Finganak ők is?
jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki itt szidja a kérdezőket, meg másokat, hogy így meg úgy törlik a válaszokat, annak megsúgom hogy az oldalon kizárólag a moderátorok tudnak törölni. Amint elküldted a kérdést vagy választ, az onnantól az oldal tulajdona és ők rendelkeznek felette. Amikor a saját kérdéseidnél a törlés gombra nyomsz, akkor sem magát a kérdést törlöd, az ugyanúgy fent marad az oldalon, csak éppen nem kapsz tovább értesítést a beérkezett válaszokról. Szóval a felhasználók semmit nem tudnak törölni, ami törlődik, azt mind a moderátorok törlik. Szóval náluk lehet panaszkodni, ha valami nem tetszik, ne egymást szidjátok, mert a felhasználóknak semmi köze a törlésekhez.
jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Ja és nem lehet csak úgy parancsszóra töröltetni a válaszokat, nem rabszolgák a moderátorok. A jelentett válaszokat ellenőrzik, ha úgy gondolják, hogy rendben van, akkor nem törlik, csak azok a kérdések, válaszok kerülnek törlésre, amiket úgy ítélnek meg, hogy gond van velük. Vagyis hiába jelentgetné az ember a normális válaszokat, azt nem törölnék, valami indoka van annak, hogy egyes válaszokat törölnek.

jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A csigáknak nyílt keringési van, vagyis vérnyirkuk van, amiben a többi puhatestűhöz hasonlóan hemocianin található. Ez egy a hemoglobinhoz hasonló fehérje, csak épp vas helyett rezet tartalmaz, így kékeszöld színűre festi a vérnyirkot a réz(II)-ionok miatt. Ugye a mi vérünk a hemoglobinban található vas(II)-ion miatt lesz vörös, a puhatestűek vérnyirka a réz(II)-ion miatt kékeszöld.

Szóval a csigákban a vérnyirokban található hemocianin fehérje szállítja az oxigént.

jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ja és nem lehet csak úgy parancsszóra töröltetni a válaszokat, nem rabszolgák a moderátorok."


Ha elegen jelentik, akkor gondolkodás nélkül törlik.

Ugye te sem gondolod, hogy van a moderátornak minden egyes feljelentés alaposan megfitymálgatni?


Nekem is töröltek olyan kérdést, ahol semmi szabályszegő nem volt, csak 3-4 álszent munkásőr jelentette.

Volt, hogy az indok az volt, hogy "A kérdés eleve marhaság volt...".


Vagy egyszer csak annyi volt a kérdés, hogy "mi a véleményetek az alábbi képről?".

Utána akartam volna feltölteni a képet, és első kommentbe leírni, hogy privátban megadom, de mire idáig eljutottam, törölték is azzal az indokkal, hogy nem volt link a kérdésben.

jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne a kérdés alatt vitázzunk, de ez a "Hiába töröltetted" személyes megjegyzés a kérdező felé, meg hogy gyakran egymást szidják az emberek, hogy a másik cenzúrázik, meg a kérdezőt szidják, hogy önkényesen törli a válaszokat nem állapot. Oké, a moderátor nem tökéletes, meg ha sokan jelentenek valamit azzal valószínűleg probléma van (ez alapján törli). Igen előfordul olyan, hogy a moderátor nem megfelelő indokkal töröl valamit, de ez semmiképp nem a kérdés feltevőjének a hibája. Mert elterjedt dolog az oldalon a kérdezőket szidni a válaszok törlése miatt, pedig neki max annyi köze van hozzá, hogy jelentette a választ.
jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!