Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sírok, ha állatkínzásról...

Sírok, ha állatkínzásról látok videót. Én vagyok az egyetlen? 14/L

Figyelt kérdés

Miközben a videót nézem, de ha utána eszembejut, akkor is elkezd könnyezni a szemem. :\ Múltkor suliban villant be egy kép, amin egy kis nyuszi... na mindegy, és dolgozat közben elkezdtem szipogni.


Van még valaki így ezzel? Csak érdekelne. Ja és nem kell leoltani, tudom hogy gyerekes és béna vagyok, de nagyon érzékeny vagyok tényleg. :\


2010. nov. 26. 20:58
1 2
 11/13 Fingkirály ***** válasza:

#7: az más dolog, ha haszonállatként tartod, és akkor naná, hogy azért vannak, hogy megedd őket. Persze nem egy rózsaszín babaálom, de ha húst akarunk enni, akkor igen, ahhoz a hús "tulaját" meg kell ölni.


Viszont az, amikor ok/cél nélkül, csak azért bántunk egy másik élőlényt, hogy azt bántsuk/szenvedjen, na az undorító.

2016. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem ez idegesít fel. Nem az állatkínzás, hanem ezek a tipikus:

,, Egy kutya élete többet ér mint egyes embereké..."


,, Hozzák vissza a halálbüntetést!!!! 4!! 44! 4! 4"


,, Én vega lettem az ilyenek miatt!"


Mi a francot lehet így szeretni egy állaton? Nem vagyok állatkínzó, de nem szeretem az állatokat.


Én szeretem az epret. Mégsem halok meg egy videótól, ahol lekvárt készítenek belőle.

Jó, egy állat nem ilyen.

De akkor sem kell/szabad általánosítani. Egy állat egy piszkos, büdös élőlény, kevés olyan dologra képes, amire egy ember is. Mert attól, hogy valaki elájul azon, hogy a majom meghámoz egy banánt, még nem lesz szuperképesség.


Azt nem értem, hogy mi a baj azzal, ha egy állat kihal?

Mert mondjuk a tehén, vagy a csirke, kecske, juh, stb fontos, mert hús, tejtermék, mindenféle... oké, az kell.


De hogy egy panda, vagy egy tigris milyen szerepet játszik? Ül és les? Ja, eszik is. Hasznos!!!

2016. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, hát egy jó nagy gyökér kommentet írtál. Te is büdös lennél, ha nem találták volna fel tőled intelligensebb fajtársaid a fürdőszobát, tusfürdőt, meleg vizes fürdést. Szerinted az állat tehet arról, hogy nincs lehetősége fürdeni ? Az emberek 80%-a se okkal intleligensebb egyes álllatoktól, én azt tapasztalom. Az epernek meg nem fáj, ha lekvárt főzöl belőle.



Nem pusztul el a bolygó, ha kihal egy állatfaj, de ha téged elütnek vagy elrabolnak és megkinoznak, majd egy konyhakéssel elvágják a torkod (ahogy sok állatnak el is vágják) vagy beköltöztetnek egy hétre egy disznóólba, hogy élj ott, akkor se fog történni semmi, nyugi. Az élet megy tovább nélküled is.

2020. okt. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!