Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem unatkoznak a...

Szerintetek nem unatkoznak a halaink?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 00:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem ide lett volna a kérdés, de végülis bárki válaszolhat, aki nem kutyát tart aki világot lát és játszik, hanem valamit bezárva, állandó környezetben.
2010. dec. 4. 00:09
 2/8 anonim ***** válasza:
erre már én is gondoltam! :D hát remélem nem :S szerintem annyira nem fogják fel, nem nagy kalandorok a halak, csak oda úsznak ahol kaja van. :P
2010. dec. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem, mert kizárólag az ember képes unatkozni.

de az nagyon. O_o

2010. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
39%
Nekünk a volt oszink mondta mindig, h olyanok vagyunk, mint az aranyhalak(mert mindent elfelejtünk). Ugyanis a halaknak,kb 3 másodperces a memóriájuk, ezért nem őrülnek meg az akváriumban, mert mire átusznak a másik felére, már elfelejtik honnan jöttek! xD szóval szerintem nem unalmas nekik!!!
2010. dec. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom valósnak ezt a 3 mp-ig tartó memóriájukat, mert egy idő után megismernek téged és várják tőled a kaját. Meg a kajásdobozt is megismerik. :) Meg a hálót is, tudják, hogy félni kell tőle, holott a kishalak még abszolút nem féltek tőle elsőre. Szóval szerintem igen is ki tud alakulni nekik egy bizonyos emlékező reflexük vagy nemtom hogy írjam. Szóval megjegyzik a számukra fontos dolgokat. :)
2010. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt a 3 másodpercet nagyon hamar megcáfolták, mégis elterjedt tévhitként. Nemcsak azt jegyzik meg, hogy ki eteti őket, de azt is, hogy mikor (ha rendszeresen vannak etetve, nem össze-vissza), sőt trükkökre is képesek.

[link]

[link]

2010. dec. 4. 00:56
 7/8 gfero ***** válasza:
100%
szerintem ha egy aksiban minden fajból többen vannak és nem 2-3darabot tartunk .és tele van az aksi növényekkel meg búvóhelyekkel,vízoszlopok stb ahol tudnak kergetőzni biztos hogy nem unatkoznak
2010. dec. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez főleg attól függ, hogy tartjuk őket.

Egy hím betta egyedül pl. bele bír halni az ingerszegény környezetbe, ezért szoktak neki néha tükröt betenni. Vagy régebben tartottam serpa lazacokat, hogy együtt ússzanak, de össze-vissza kolbászoltak, növény se nagyon volt...

Aztán betettem hozzájuk egy kék akarát :)

Na, utána volt együtt úszás, és szinte látni lehetett, hogy nem stresszelnek, hanem élvezik. (egyébként az akara nem bántotta őket, csak néha "megindult")

De egyébként a természetben sem agilitiznek, szóval ha tudnak úszkálni, meg szaporodni, kergetőzni, az sz.tem elég.

2010. dec. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!