Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Nem tudom mi a...

Mi lehet ez? Nem tudom mi a jóég csipked napok óta.

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hete szinte minden éjszaka összecsipked valami. Amikor felkelek akkor veszem észre, rendszerint fél órát viszket aztán másfél-két óra múlva elmúlik. Néha csak 1-2 kis halvány piros csípés, de volt kb 4 napja, hogy a lábfejemtől a csípőmig szó szerint televoltam csípésekkel,egybefüggő sok kis csípéssé alakult.

Ha nap közbe nézem, hogy mi volt az soha semmit nem látok. Olyan mintha a levegő lenne vagy nem tudom...tényleg már nem tudom elképzelni se. Bolha biztos nem, mert 1 darabot nem láttam eddig. Pók meg...hát nem tudom egy egész csordának kellett volna lennie ahoz a sok csípéshez.

Ötletek?


2010. dec. 14. 07:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is így jártam.

Ha nem tűnnek el a csípések az előzőekben leírt takarítás után sem (valószínűnek tartom), akkor hívj ki egy rovarirtót, mutasd meg neki a csípéseket, meg fogja tenni, amit tud. Nekem bevált ez a módszer, eltűntek a hasonló csípéseim.

Ld: [link]

2010. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy "szerencsére" csak allergia:) De ez még mindig jobb, mintha éjszakánként 600 poloska menetelne végig rajtam...a hideg is kiráz..
2010. dec. 17. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!