Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ennek meg mi értelme van?...

Ennek meg mi értelme van? Csak engem háborít fel?

Figyelt kérdés

Azt már sajnos a mai világban kénytelenek vagyunk elfogadni, hogy vannak állatkínzók, akik ellen nem mindig tehetünk, de kiakasztott az, amit ma tapasztaltam.

Mindenki tisztában van ugye azzal, hogy milyen "igényes" oldal is a napiszar.com, nem is szoktam látogatni, egy ismerősöm panaszolta, hogy oda már nemcsak magukat leégető, buta kis féltinik kerülnek fel, hanem állatkínzással kapcsolatos fotók. Bevallom, utána néztem, és tragikusnak tartom, hogy ezeket a szemeteket még reklámozzák is. Mire jó ez?? Lehetne ezzel valamit kezdeni szerintetek? Engem teljesen kiakaszt.


2010. dec. 25. 20:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg jobban a napisz*art és látni fogod, hogy ez az oldal egy tükröt tart a társadalom elé. Ez is egyébként az oldal célja. És sajnos igen, ilyen a társadalom (legalábbis a legalja), amit ez az oldal mutat. Az állatkínzásos képek pedig nem reklámok, ha jól megnézed, általában van a képekhez myvip adatlap (ahonnan a képek származnak) mellékelve, ami nyílván azért van ott hogy tudd, kinek kell kinyílvánítanod a képek iránti nemtetszésedet (vagy éppen kinek az adatlapját kell feltörni).
2010. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az az értelme, hogy így könnyebb megtalálni őket.

Több ilyennek már megtalálták az iwiwes adatlapját, onnan már csak egy ugrás az egyéb elérhetőség. S ha a radikális állatvédők találnak rájuk elsőként, akkor jaj nekik. És így van ez jól.

2010. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Platypus ***** válasza:
Az excsajok.hu-t is rettentő sokáig tartott a kedves rendőrségünknek ellehetetleníteni. Bezáratni nem is tudták, de most már egyetlen egyszerűen megoldható tárhely sem hajlandó tárolni az anyagaikat. Szerintem neked is ezen a vonalon van a legtöbb esélyed, megnézed, milyen tárhelyen van a videó/kép, és írsz az üzemeltetőnek, hogy állatkínzás és szedjék le. Ha szerencséd van, akkor csak egy "jelent" gombot kell megnyomni. Ha nem valami isten háta mögötti orosz videómegosztóról van szó, akkor lépni fognak. Az, hogy lenyomozzák és lecsukják a tetteseket, ma még lehetetlen kívánság felénk.
2010. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!