Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene legyőzni a...

Valaki segítene legyőzni a fóbiámat? (Nagyon súlyos szerintem)

Figyelt kérdés

Amikor meglátokegy pókot, legyen az pár miliméteres vagy épp jó nagy egyből elkezd remegni a testem és sikítva futok is onnan el. Addig nem vagyok képes visszamenni annak a szobának a közelébe ameddig a saját kéét szememmel nem látom, hogy vagy kirakják, vagy megölik. Van amikor még sírok is ha meglátok egy nagyobbat. Sajnos a szobámban elég sokszor 1,5-2cm-es pókok rohangálnak, szóval éjjel rettegek. Már attól kiborulok, hacsak a pókhálóhoz érek, vagy ha egy képet látok pókokról.

Szeretném már leküzdeni ezt, de nem megy.

Tipp? Ötlet? Tanács?


15/L


2011. jan. 21. 17:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
47%

Pókhisztisek,elmagyaráznátok,milyen racionális okotok van erre?

Én pl.elnézegetem őket,a kis életüket,ahogy hálót szőnek,vadásznak,engem kifejezetten szórakoztat,akár egy természetfilm.

Nagyon jó arcok.

2011. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Hát ezzel a nem bánt dumával nem értek el semmit..

én is iszonyuan félek, undorodok toluk..

ez olyan mint, ha valakinek, aki undorodik a budostol vagy valamitol azt mondanád h nyugodtan nyulj bele a kakiba, nincs abban semmi undorito

hát nekunk ilyen a pók:)

2011. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
sajnálom hogy ijeneket irtok a pókokról nagyonhasznos álatok nemiskébzelitek menyiszunyogtól szabaditanakmeg bennünket ésamifontos nem ártanak az embernek próbáldmeg közelröl nézni de legalább tizpercig vigyélneki legyet vagy szunyogot és nézd egyidöután megszokja és direktvárja a kaját megfogod szeretni nagyon érdekes mikor eszik
2011. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!