Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A százlábúk egyedül élnek...

A százlábúk egyedül élnek vagy csoportokban?

Figyelt kérdés

Az előbb ahogy kinyitottam a spejzajtót, egy százlábú szaladt a földön és iszonyatos bogárfóbiám van + teljesen egyedül vagyok.

Félek, hogy esetleg több is lehet belőle.

Szerintetek csak valahogy beszökött ez az egy, vagy van valami fészkük vagy ilyesmi és többen is lehetnek?

(Nem biztos, hogy százlábú volt, mert csak egy századmásodpercig láttam, gyorsan rávágtam az ajtót, mert szaladgált, mint egy őrült.)


+ A másik: az lehet, hogy kijön valamilyen résen a spejzből és össze-vissza elmegy a lakásban?

Mert a pókok általában egész nap egy helyben vannak, de ez úgy rohangászott, hogy félek, hogy reggelre egy másik helyiségben lesz. Szerintetek ez lehetséges?


Úgy félek :(


2011. jún. 22. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyedül élnek és nagyon félénkek azért szaladgál Azt eszik amit talál megfogja a bogarat és hulladékot eszik.Pont azért van a spájzban mert ott talál.
2011. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nyugi, kétlem h a százlábúk tömegesen támadnának. Ha kis fehér kukacot láttál volna akkor abból tuti van több is, de százlábúból kétlem. =D Nekem a múltkor a falamon mászott egy és visítozva csaptam le vmi brutál vastag könyvel:D
2011. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jaj köszi a választ.

megnyugodtam picit.

ha a szobában lenne, én nem tudom, mit csinálnék, még egy legyet sem merek lecsapni.

remélem nem jön ki a spejzből :)

2011. jún. 23. 01:05
 4/5 Gauldoth ***** válasza:
Veszélyesek:D
2011. jún. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vigyázz ha bezárod a spejzba akkor teleeszi magát és megnő és kijön 20-25 cm-s formában...És az sokkal félelmetesebb mint kiskorában...Meg mivan ha elkezd szaporodni ??
2011. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!