Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy rohadt nagy pók a...

Van egy rohadt nagy pók a szobám falán. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Tuti nem érek hozzá,félek ha lecsapom vmivel,h rámesik...Kb 7-8 cm az átmérője,és szőrös,csíkos lábai vannak,olyasmi mint a keresztespók,de mégse az,mert undorítóbb a mintája...aludni akarok,mert holnap tnaulok,de nem merem lekapcsolni a lámpát,amíg szabadon mászkálhat az undorító lábikóival :S:SS Már 1 órája nem moccan,ha lekapcsolnám a lámpát,tuti egyből elindulna nem?
2011. jún. 18. 00:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 Pinocchio ***** válasza:
Én örülnék neki,rakd be egy befőttes üvegbe aztán vidd ki a szabadba.
2011. jún. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
100%
7-8 cm az átmérője? O.o Az komoly :S Be tudja azt egyáltalán szívni a porszívó? :D
2011. jún. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 KuTyA90 válasza:
0%
szerintem menj másik szobába aludni
2011. jún. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
75%

hajlakk+öngyújtó.

én is fóbiás vagyok, egy ekkora póktól kiszaladnék a világból az tuti.


régebben itt is volt egy óriási változat. Valami bútorápoló sprét fújtam rá amíg mozgott azt hiszem. Valszeg megfulladt szerencsétlen, mivel a mérgek tudtommal nem ártanak neki.

2011. jún. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
48%
én is félek tőlük..de ne izélj már,mit irjunk akkor? lézerrel távolítsd el?vagy mit vársz?ha el akarod onnan tünteni,valahogy "hozzá kell hogy érj"..nem fog megenni egy pók..nem harapja le a fél karod..max megcsíp éjjel ha ott hagyod!!
2011. jún. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:

de ez a kö csög a falon kapaszkodik,és attól félek h ha ráfújok vmit,v lecsapom pont rá esik a lábamra...


most amúgy apumat várom,mert dolgozik,3-4 fele már biztosan itthon lesz, biztos h nem megyek el innen,őrzöm amíg ki nem lesz nyírva ert külöünben az életbe nem merek bejönni a szobámba. egyébkémnt akkora teste van,h ááh,lábai nem is annyira hosszúak,de a testee...és szőrös..

2011. jún. 18. 01:01
 17/66 anonim ***** válasza:
100%
Fotózd le lééégyszii!
2011. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
De hogy esne rád ha lefújod? Szerintem fújd le valamivel. Ha leesik tuti nem rád. Vagyis attól függ. Milyen magasan van?
2011. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 Pinocchio ***** válasza:
Csipesszel is meg lehet fogni.
2011. jún. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
fotóót pls :D eléggé értek hozzájuk, talán meg tom mondani milyen (van is tippem)
2011. jún. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!