Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy rohadt nagy pók a...

Van egy rohadt nagy pók a szobám falán. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Tuti nem érek hozzá,félek ha lecsapom vmivel,h rámesik...Kb 7-8 cm az átmérője,és szőrös,csíkos lábai vannak,olyasmi mint a keresztespók,de mégse az,mert undorítóbb a mintája...aludni akarok,mert holnap tnaulok,de nem merem lekapcsolni a lámpát,amíg szabadon mászkálhat az undorító lábikóival :S:SS Már 1 órája nem moccan,ha lekapcsolnám a lámpát,tuti egyből elindulna nem?
2011. jún. 18. 00:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
annyi tuti van a lábaival együtt!! nem adja vissza a kép,am apum 1 óra múlva itt lesz,majd ő kivégzi remélem
2011. jún. 18. 01:22
 32/66 A kérdező kommentje:

Tegenaria atrica sztem ez lesz!!

a színe i stimm! minden! higyjétek el h nagy!

2011. jún. 18. 01:24
 33/66 anonim ***** válasza:

na akkor meg is van, egy nagy zugpók :D

[link]


nem veszélyes, bár én is eltüntetném a szobámból

2011. jún. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:

esküszöm vmit odateszek viszonyítási alapként pill

:D

2011. jún. 18. 01:26
 35/66 dellfil ***** válasza:
0%

Te hülyítessz minket. Honnan került a szobádba - tudtodon kívül - egy tarantula? Na ne etess már minket!

Még hogy 7-8 centiméteres pók... A szobája falán...

Na jó lesz az 7-8 milliméteresnek is... Igaz-e?

Ekkor fogsz egy kib@szott söprűt és levered mint vak a poharat. Azután jó éjszakát.


dellfil

2011. jún. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
A nagy zugpók testnagysága 1-1,8 centiméter. - [link]
2011. jún. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
100%

fújjjj :SSS jézusom már nagyon kész lehetsz tőle ha a neten is pókokra keresel rá h kiderítsd mi az ×DD :D

amúgy tavaly elmentem KETTŐ napra osztálykirándulásra, aztán amikor hazajöttem este be akartam feküdni az ágyba, és a takaróm alól kirohant egy rohadt nagy szőrös pók. :S kb olyan volt mint ahogy te mondod. én belecsavartam a lepedőbe, kivittem a fürdőkádba, de amikor rá akartam engedni a vizet láttam h nincs ott...bazz majdnem a kezemre mászott :S szal végül rátettem egy kis dobozkát és ott hagytam egy cetlit h "Vigyázz pók!" XD nem mintha rajtam kívül más félne itthon a pókoktól, dehát ez undorító volt. :D

utána vagy másfél hétig nem aludtam a szobámban XD

2011. jún. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim válasza:
51%
Szia! Én ha látok egy pókot a szobámban, akkor azt általában megeszem.(Nem viccelek...) Nagyon finom rák íze van és ezt a pókot is szívesen megenném neked.
2011. jún. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:

a magassága lehet h 1- 1,8 cm

de a hossza. mondom h van 7centi,tudod mi az az átmérőő drágám??????

2011. jún. 18. 01:32
 40/66 anonim ***** válasza:
100%
timi a TESTnagysága 1-1,8 cm.. ha megnézed ennél a póknál a lábak többszörösei a testnek, szóval lábakkal együtt simán meglehet 6-8 cm :D
2011. jún. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!