Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy rohadt nagy pók a...

Van egy rohadt nagy pók a szobám falán. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Tuti nem érek hozzá,félek ha lecsapom vmivel,h rámesik...Kb 7-8 cm az átmérője,és szőrös,csíkos lábai vannak,olyasmi mint a keresztespók,de mégse az,mert undorítóbb a mintája...aludni akarok,mert holnap tnaulok,de nem merem lekapcsolni a lámpát,amíg szabadon mászkálhat az undorító lábikóival :S:SS Már 1 órája nem moccan,ha lekapcsolnám a lámpát,tuti egyből elindulna nem?
2011. jún. 18. 00:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
Ja, ja fotót kérünk
2011. jún. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:
oksi pill
2011. jún. 18. 01:08
 23/66 anonim ***** válasza:
kiváncsi vagyok:D
2011. jún. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
naaaa..siess:)
2011. jún. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:
2011. jún. 18. 01:18
 26/66 anonim válasza:

Én reggel jártam így pár hete, nem is egyszer. Galérián aludtam és amikor reggel felkeltem, nem messze tőlem a sarokban láttam, hogy odakerült egy nagyobb pók. (Jó mondjuk hál Istennek nem olyan, mint amit te leírtál), de annak ellenére, hogy mennyire parázok én is az ilyen állatoktól (a csúszúmászókról nem is beszélve), valahogy mégis erőt vettem magamon és alig vártam, hogy eltőnjön onnan, így a porszívót választottam gyors és hatékony megoldásként. Csak egy pillanat műve volt az egész. Aztán nyugodtabb voltam. Ez ment pár reggelen át, de utána már nem láttam a sarkokon egyet sem. Olyan is volt, hogy egy pont a fejem felé közelített (ahol aludtam), na rögtön elintéztem a kis dögöt, pedig nem mertem, de sikerült. Nem tudom hogyan, de valahogy elfojtottam a félelmemet akkor és csak arra koncentráltam, hogy már ne legyen ott.

Szóval elhiszem, hogy félsz tőle, de szerintem még ennek ellenére is próbáld meg pl.: a porszívót. Nem kell rajta gondolkodnod. Csak fogd meg, indítsd be, nyújtsd oda és kész! Uténa fellélegzel, hogy uhh, végre már nincs itt!

Persze választhatsz más megoldást is, de amit leírtam az nekem bevált. Gyors és egyszerű. ;-)

2011. jún. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:
ittvan,bocs a kép minőségéért,nem nagyon jön át,h mekkora :Ss nagyítsátok ki
2011. jún. 18. 01:20
 28/66 anonim ***** válasza:
Ez 7-8 centi?? :D Amúgy meg úgy állj, hogy ne rád essen és végezz vele :D
2011. jún. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:

elég kicsi ezért tippelgetek:

Tegenaria atrica (sztem ez lesz)

Segestria florentina

keress rájuk gugliban, aztán mondd h ez e :D

2011. jún. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
am tényleg kisebbnek néz ki.. :D
2011. jún. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!