Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az emberek többsége hogy hogy...

Az emberek többsége hogy hogy odavan a szőrős bundás állatkákért? : P

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, én is imádom őket.:)

Egy jó példa : http://www.youtube.com/watch?v=gqFU5eTTNX4&feature=related


Szóval arra lennék kíváncsi hogy hogyhogy az emberek többsége (vagyis a nagy többsége) odavan és majd elolvad egy kis (vagy nagyobb) szőrös bundás aranyos állatka miatt?:P Miért van ez?:D


Vagy az emberek számára mi tesz egy állatot aranyossá szerethetővé és "falnivalóvá"?:D


Én is oda vagyok ezekért csak nem tudom megfogalmazni.



Szerintetek?:)


(bunkó válasz nem kell köszi)


2011. nov. 24. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább a nőkre jellemző. Amúgy valahol olvastam, hogy genetikailag belénk van kódolva, hogy a gömbölyded formákkal rendelkező élőlényeket, mint amilyen a csecsemő védelmezni kell. Valami ilyesmi.
2011. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert dédelgetni valók, szerintem, amellett hogy szépek és bájosak, felkeltik az emberben a gondoskodási ösztönt.
2011. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy hozzáérsz a bársonyos, puha szőrükhöz, az mennyei. Most ez jutott az eszembe. De ha még valami helyes mozdulatot is tesz akkor meg már el is olvadok.
2011. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Ez inkább a nőkre jellemző" nah ez viszont tény és való hogy nem igaz :) bocsi...a diúk is ilyenek. (többségük)



Gondoskodás?:o az jön abból le hogy édes vagy puha vagy stb?


Milyen mozdulatokra gondolsz?:D

2011. nov. 24. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, mindenki jól sejti. Nagyon lecsupaszítva a dolgot: egy csecsemőre emlékeztet, amit pátyolgatni, szeretni, védeni kell.

Mondjuk én nem szeretem így lesarkítani a dolgokat, szerintem ezt felesleges megmagyarázni, csak elrontja a dolgot. Szeretjük őket, mert szeretni valóak és kész :)

2011. nov. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én cicám Tigris, második cica, olyan kis védtelen volt, mikor átszökött hozzánk kicsi és sovány volt (kis időbe telt míg diktátor úr is elfogadta, addig jó pár vita volt).

Aztán szépen kikupálódott és olyannyira, h korához képest szép nagy cicához hasonlít és ami levesz a lábamról az a kölyök képe, imádni való! Őt tényleg védeni, pátyolgatni kellett.

Azt is hallottam, h jót tesz a közérzetünknek, ha simogatjuk őket.

2011. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!