Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek visszataszítóak a...

Szerintetek visszataszítóak a puhatestűek, vagy aranyosak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Szerintem a hernyó aranyos,a többitől hányok,a férgektől különösen,nem is volt idegrendszerem felrakni róluk képet.



2012. febr. 3. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A százlábú nem puhatestű, hanem ízeltlábú, mint ahogy a hernyók sem. Nekem amúgy semmi bajom velük. Engem ijesztgethetnének akár százlábúval, akár csótánnyal vagy pókkal, én se nem félek, se nem undorodom tőlük.
2012. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem vágom a bioszt.A pókokat én is szeretem,de azzal a nagy százlábúval ki lehetne kergetni a világból:)Kiugrottam a székből,amikor megláttam:)
2012. febr. 3. 22:41
 3/17 anonim ***** válasza:

[link]

háát engem kiráz tőlük a hideg és rosszul leszek nem tehetek róla! de azért nem mindegyikkel vagyok így

2012. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen undorodom tőlük!!!
2012. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
22:51 Ez fájt:D Amúgy ezektől én is:S
2012. febr. 3. 22:57
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Puhatestűek pl a csigák vagy a kagylók. A képeiden sajna nem azok vannak :P

Amúgy én elvagyok velük. Mármint nem félek, vagy undorodok tőluk. De mondjuk otthon nem tartanék terráriumban semmilyen rovart (vagy puhatestűt).

21/f

2012. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen élősködő férgektől amik élőlényekbe befészkelik magukat én is undorodok ,azok nagyon kis roha dékok, de amelyik nem veszélyes attól nem tartok . A puhatestűek nem ezek ,hanem pl a csiga ,kagyló azoktól sem félek.
2012. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmit nem szeretek... Maradok az emlős állatoknál és a madaraknál. :) Illetve van egy teknősöm, de neki van páncélja, és ez jó... bár néha elgondolkodom, milyen lenne, ha nem lenne neki. :D
2012. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

Itt is van még egy pár érdekes kép :D

Vigyázat! Csak saját felelősségre megtekinteni, gyengébb idegzetű embereknek könnyen rémálmai lehetnek a látványtól...

2012. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
23:23 Akkor én holnap nézem meg inkább,szeretnék aludni:D
2012. febr. 3. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!