Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Most megdögölhettek a csigáim?

Most megdögölhettek a csigáim?

Figyelt kérdés
Már 3 hete alszanak a csigáim,és most kiszedtem öket,mert elutazunk,és tiszta kemények szerencsétlenek.Most megdöglöttek,vagy így alszanak téli álmot?

2012. ápr. 4. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem téli álom
2012. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hollófernyiges ***** válasza:
Milyen csiga, vízi vagy afrikai óriás? Mi az hogy tiszta kemény? van egy kemény bevonat, egy ajtó a ház nyílásában? van szaguk?
2012. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok...


Miért tart állatot az, aki nem ért hozzá???!?!?!!?


Tudod mit csináltál? ÁLLATKÍNZÁST. Nagy betűvel. Elmondom neked kisbarátom, hogy a csiga akár 1-3 évig is képes "téli álmot" aludni... Az enyémeknek fél évet engedek, utána felkeltem őket VÍZZEL, nem pedig, úgy, hogy kitépem őket a házukból, ahogy te tetted, ugyanis abba 99%, hogy beledöglenek.


Remélem kinyírtad őket, vagy elástad őket élve, mint ahogy a hozzád hasonló idióták szokták, mikor a téli álomra azt hiszik, hogy halottak... 3 hét pff... FÉL ÉVET alszanak az enyémek, és csak azért nem többet, mert felkeltem őket.


Ilyenkor lelassul a szervezetük, így alszanak téli álmot igen. Legközelebb előbb kérdezz, mielőtt valami hülyeséget csinálsz.

2012. máj. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
képzeld el nem szedtem őket ki a házukból bunkó...élnek és virulnak...és nem kell rögtön ráförmedni az emberre...nem tettem velük semmit,csak átraktam őket másik földbe,és amit kérdeztem,már utána néztem mi volt,köszönöm a bunkó és tuskó válaszod...
2012. máj. 6. 14:15
 5/5 A kérdező kommentje:
és amugy is a házukkal együtt mozgatom őket...
2012. máj. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!