Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Hónapok...

Most mit csináljak? Hónapok óta ezt akartam, de így már sok.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Évek óta szerelmes vagyok a Ragdoll macskákba, de az árukból kiindulva azt hittem sosem lesz nekem. Sikerült hónapok alatt összegyűjtenem rá a pénzt, elhoztam egy pici ragdoll cicust, törzskönyvvel,oltva, és most nagyon nagy a szerelem. A bátyámnak is említettem pár hónapja, hogy mennyire szeretnék egy cicust, meg hogy nagyon tetszik nekem a "ráncos" shar pey kutya. Ő csak ezt hallotta meg szerintem, mert szívből utálja a macskákat. És a minap beállított hozzánk egy kiskutyussal, mint előszületésnapi ajándék. Most mit csináljak? Anya nem hagyja, csak az egyik maradhat. :(

De olyan kis tündér mind a kettő. Mit tudnék tenni?



2012. jún. 9. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a bátyád elég felelőtlen volt!

Törzskönyves a kutya legalább? Mert akkor tenyésztővel beszélni kell,mert visszaveszi a kutyát persze ingyen! Dehát így járt a bátyád.

Ha viszont szaporítótól vette akkor valahogy próbáld meg meggyőzni anyukádat. Kutyának oltásai,felszerelései megvannak? Másik opció hogy ivartalanítás után elajándékozod a kutyust szerető gazdinak.

2012. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a kutyus is oltva van, törzskönyvvel mindennel lepett meg :)
2012. jún. 9. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért van az, hogy állatot ajándékozni tilos... Nem is tudom a tenyésztő hogy engedhette meg, neki csak a tulajdonos kezébe szabadna átadni az állatot! Ilyenkor meg kell mondani annak akitől kaptad, hogy vállaljon érte felelősséget! Vagy legyél önálló és vállald te...
2012. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Etesd meg a cicuskát a kutyuskával, és no problem.
2012. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!