Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez miféle rovar?

Ez miféle rovar?

Figyelt kérdés

Nemrégen fotóztam, olyan mint valami gyilkos mutáns pillangó reptoid.

Valaki hozzáértő esetleg kiábrándítana?


[link]


2012. jún. 26. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Boszorkánylepke
2012. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Lepkének hívják.
2012. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! (:
2012. jún. 26. 21:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Változékony csüngőlepke (Zygaena ephialtes)
2012. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A másodikon kívül mindenkit felpontoztam!
2012. jún. 26. 22:00
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Jólvan, akkor hogy értelmes választ kapj, és örülj.


Gugliponthú-képek-keresés általad megadott kép alapján-megadod ezt a képet és láss csodát :O Mutáns? hátnem.

2012. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Csak hogy örülj, már kaptam értelmes válaszokat, sajnálattal közlöm veled, hogy a tiéd nem volt az. De ne keseredj el, nem értékelhetetlen, ugyanis egy piros kezet mindenképp megér.

Azontúl egyrészt csak azért, hogy felettébb határtalan műveltségedet megcsillogtasd, idekattintasz, és energiát belefektetsz a siralmas közönyödbe, rendkívüli módon becsülendő. De értem én, elkezdődött a nyári szünet, unatkozol, másrészt semmit nem értesz hozzá, szarkazmus nulla, és még a fajtád elbotránkozik és sorra írják ki a csalódott kérdéseket, hogy "Miért pontoznak le egyesek, ha választ írok a kérdéseikhez?". Na ezért.


További szép estét mindenkinek!

2012. jún. 26. 22:15
 8/14 anonim ***** válasza:
Ártalmatlan barátságos kis lepkécske boszorkánylepkének hívják.Ha odatartod a kezed rárepülhet és megszagol.
2012. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 polarbeer ***** válasza:
83%

Nem, nem boszorkánylepke, és nem is csüngőlepke!!!


Ez kérlekszépen egy ÁLCSÜNGŐLEPKE-faj, konkrétan szerintem egy fehérpettyes álcsüngőlepke (logikus a fajnév, bár szerintem az álcsüngőlepkék rendszertanát mind a mai napig vitatják, így nem lehet kijelenteni, hogy a fehérpettyes álcsüngőlepke, és a közönséges álcsüngőlepke két külön faj, na mindegy). Azzal tudod biztosan elkülöníteni a változékony csüngőlepkétől, hogy a változékony csüngőlepke, ha fekete a szárnya, akkor is mindenképpen van a szárnyán legalább 1 pár nem fehér (általában sárga) pötty. Amúgy az álcsüngőlepkék nagyon hasonlóak, de egyáltalán nem rokonai az amúgy általában pirospöttyös csüngőlepkéknek.


A te fajodról pár kép:

[link]


Üdv. :)

2012. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia!! Köszi szépen!! (:
2012. jún. 27. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!