Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Hörcsög vagy degu? Előnyök és hátrányok?

2012. jún. 29. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
a hörcsög magányosan szeret élni, a degu családban ... de én a hörcsögöt választanám ...
2012. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Ég és föld a két állat.


A degu virgonc egy percig sem maradt nyugton. Nagy a mozgásigénye, sok mászási lehetőségre van szüksége (faágakat vhogy betenni a ketrecbe). Homokba szeret fürdeni. Egyedül nem nagyon ajánlják a tartását. Sokat sipítozik. Gyümölcsöt, zöldséget, olajos magvakat nem szabad neki adni (én néha-néha adok nekik ilyesmiket). (Én Pepe tápot és levesgyöngyöt szoktam nekik adni). Ja és mindent megrág!


A hörcsög nyugodt, napközbe többnyire alszik. Egyedül is jól megvan. Szereti a gyümölcsöket, zöldségeket. Amiért én még nem szeretem annyira, hogy mindig beleragad a szőrükbe a forgács és amikor kiveszem őket olyan lesz minden. :D

2012. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a hörcsög. Nekem is az van. Arra kell nála figyelni, hogy nem ehet k betűset. A hátrány még az, ha ketrecben tartod, mindig kirugdossa az almot, és csupa forgács körülötte minden.
2014. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!