Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Te hülyének néznéd azt a...

Te hülyének néznéd azt a családot, aki a kertjébe venne két szamarat? Csak úgy hobbyból?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 16:13
1 2
 11/18 Ilyent ***** válasza:
100%

Nekem például a kertem 7500m2

Ott se érezné jól magát?

Ha az önkormányzatba nincs rendelet erről akkor nyugodtan tarthatsz.

És a kutya ugat a macska nyávog a kakas kukorékol.

Mit csinál a feljelentésével???

2012. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Ilyent ***** válasza:

Házőrzőnek.

És a macska meg a többi állat?

Minek a házhoz-házba?

2012. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Macska: Egeret fog így csökkenti a betegségek kialakulását az emberek körében.

többi állat

Pld: görény: Patkányozásra használják bár inkább házi kedvencként.Sok örömöt és szeretetet hoz a házhoz :)

hörcsög:Haszontalan, de aranyos és könnyű gondozni.

Sorolhatnám még az állatokat, de könnyebb ha elmagyarázom, hogy vannak olyan állatok is akiket egyszerűen csak azért tartanak mert szeretetet akarnak kapni tőlük.Te miért akarsz szamarat tartani? Gondolom nem azért mert utálni fogod. :)

2012. aug. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kedves 13-as, tudod, azt a "szeretetet", amit az a nyomorult ad, akit naponta egyszer kivesznek egy ketrecből és jól megvakargatják a hátát, nem kívánnám senkinek.
2012. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szeretetből tartanám, de igen, rájöttem, hogy a kert kicsi neki (bár 1000 négyzetméteres a kert..)majd később és úgyis azt tervezzük, hogy vidékre költözünk, ott majd akkor úgy tervezzük. Amúgy állatbarátok vagyunk, nem tudom, honnan vette le vki azt,h kivesszük a ketrecből naponta 1x stb. meg a "lovasok véleménye"..köszi a válaszokat:)
2012. aug. 27. 17:13
 16/18 anonim ***** válasza:
Háát,én először furcsának nézném,de aztán inkább kedves 'tanyasi' dolognak tűnne....:D
2012. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14.-es

Ezt hogy érted? :/ Milyen nyomorult?

2012. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kecskét érdemesebb lenne, ha gida korától neveled, nagyon szelíd lesz, ki is lehet kötni, igénytelen jószág. Ha megoldható, ki is viheted kötélen valami közeli füves részre, vagy ha a környéketeken legeltetnek kecskét, juhot, összebarátkozhatsz a pásztorral és kiviheted néha a nyájba, legalább él társas életet :)

És kiváló tejet ad, amit a laktózérzékenyek nagy része is fogyaszthat, a rendszeres fogyasztásával pedig elmulaszt mindenféle pollenallergiát (tapasztalat!), az íze eleinte szokatlan, de ha megszokod, kifejezetten finomnak találod. Lehet sajtot is csinálni belőle. A szamár nagyobb területet igényel, hangos, hajlamos rúgni, hatalmas trágyakupacokat csinál. A kecskebogyók elférnek a komposztálóban, kiváló minőségű trágya lesz belőle a veteményesbe :)

Huncut jószág, a bokrokat részesíti előnyben. A rózsát pikpakk lelegeli, ha odafér :D

2012. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!