Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sok szülő miért nem tudja a...

Sok szülő miért nem tudja a gyerekét állatszeretetre, vagyis arra tanítani, hogy az állatokat nem bántjuk?

Figyelt kérdés
Annyira nehéz ez? Olyanokra gondolok, akik állítólag szeretik az állatokat, de a gyerekük mégsem képes normális viselkedésre az állatokkal kapcsolatban.

2012. szept. 7. 19:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
18%
amikor egérmérget raktok le, permetezitek a gyümölcsöt, lecsaptok egy legyet, szúnyogriasztót használtok, vagy besózzátok a lakást ha megjelennek a hangyák akkor is a sivár életeteket akarjátok megosztani másokkal igaz?
2012. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Neked csak gratulálni tudok...Ez aztán értelmes hozzászólás volt. Ha nem tetszik valami, akkor ide sem kell jönnöd, senki nem kért rá, hogy szólj hozzá a témához, ha nem tetszik. Szerencsétlen!
2012. szept. 10. 15:35
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát, csak a saját nevemben tudok beszélni, de a bogarak és egyebek, ha bejönnek, kitereljük őket, nem ütjük le őket. De lehet, hogy én vagyok a "bogaras",hogy erre nevelem a gyerekeimet is. Fogékonyak rá, úgyhogy nem fogunk elfogyni.

Elsősorban az utolsóként hozzászóló, úgy látom: kétkedő embertársamnak szól. Így is lehet.

2012. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
29%
81% szúnyogriasztót se használsz? ki vagy te a dalai láma?
2012. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

:) nem. A citromolaj és levendulaolaj remekül elriasztja a rovarokat, szúnyogot is. Nem szeretik. Nem mellékesen, nem szennyezi a környezetet sem. Öblítő helyett is remekül alkalmazható. Bőrre viszont ne kenjed,főleg nem tömény formában, mert csíphet, és fényérzékennyé tehet, mármint a bőrödet.

Nem vagyok ő, de nagyon tisztelem, őt is, és azt is amit képvisel, és még a humora is remek.

Nem rossz így élni, semmi extra nincs benne, és semmi plusz energiabefektetést nem igényel.

2012. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
29%

fuj baze, ez egy nagyon undorító zöld szöveg volt :D valami lmp-s szavazó vagy?


egyébként meg: ennyi. tehát használsz! mondd csak, mi a bajod azzal hogy a szúnyogok a véredet szívják? a sivár életed akarod megosztani velük? :D sajnálod tőlük azt a kis vért? :( tudod te hány szúnyog-embrió hal meg évente azért, mert anyuka nem talál vért nekik? :'(

2012. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Látom, nem vagy termékeny talaj...:) Hát, csak gondolkozz sokat..

Kicsit súgok. Abba az irányba indulj el, hogy a legkevesebb kárt és szenvedést okozni másoknak. Nem beavatkozni.

Direkt kérdésedre, nem vagyok zöld, hacsak nem béka... ez vicc akart volna lenni.

Pártfüggetlen vagyok. Csak a kíváncsiságod kielégítése érdekében. Kérdezz nyugodtan, válaszolok, ha jövök, csak egy icipicit kérek, az egymás iránti tiszteletet mindig adjuk meg. Kezet rá, én látatlanban megígérem ezt. Nem csak Neked, mindenkinek.

2012. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

"Abba az irányba indulj el, hogy a legkevesebb kárt és szenvedést okozni másoknak. Nem beavatkozni."


ha kevesebb kárt és szenvedést akarsz okozni másoknak, és nem akarsz beavatkozni, akkor itt egy tipp: kevesebb madáritató --> kevesebb beavatkozás, és kevesebb madárszar a többi ember autóján/fején/ablakán.


Sőt, egyszer egy haveromat szemenszarta egy :D ne tudd meg mit összeszenvedett. Persze akkor hirtelen ő nem talált madáritatót szóval a legközelebbi mcdonaldsig kellett elszaladnia hogy kimossa a szeméből a madárszart

2012. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek igaza van nem jó ha összeszarják az erkélyünket ,ruhánkát,kocsinkat,de ha egy háztol távol esö parkba vizet viszünk madaraknak az kedves dolog ott nem árt vele senki senkinek .én szeretem a madarak dalát halgatni .madár szar meg mindehol van kikerülni nem nagyon tudjuk .
2012. szept. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!