Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy egyik haveroméknak a családja tömb lakásba vágtak le egy nyulat? Nekem ez tök furcsa.

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, csak nem praktikus.

Csirkét is szoktak lakásban vágni, ha nincs udvar. Aki gyakorlott, az nem vérezi össze az egész lakást.

2012. nov. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Számomra elképzelhetetlen.
2012. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak annak tök furcsa, aki még nem látott ilyent. Csak azt nem tudom mi a furcsa? Hogy nyulat vágtak, vagy az hogy a lakásban vágták le. Egyikben sincsen semmi különös szerintem. Talán pont azért, mert én nem a panel dzsungelben nőttem.
2012. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

gondolom macerásabb... én még a tollfosztást is a teraszon csinálom (télen is), mert elég nagy koszt csinál, de ha nincs más lehetőség, talán a kádban meg lehet oldani úgy, hogy minimális terület legyen koszos.

a nyúl meg még valamivel egyszerűbb, hisz nyúzzák.

2012. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Számomra a vágás és a helyszín is furcsa.

Ha rajtam múlna, akkor vegetáriánus lennék, mert egy állatot sem tudnék levágni. Tudom, hogy ez ellentmondás, mert megeszem, de akkor is.

2012. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak:_Álszent dolog elítélni hogy el kell vágni a csirke nyakát közben pedig rántott csirke az ebéd.Egyébkén ha meg nincs mód máshol a nyulat levágni akkor az ember ott vágja ahol tudja kb 5 perc nyúzni belezni gyakorlott kéznek
2012. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a saját szememmel láttam, ahogy haverom 1 perc 5 másodperc alatt gerincen vágja, levágja, megnyúzza, kibelezi a nyulat. valami hihetetlen volt! ja és nem utolsó sorban nagyon finom!
2012. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!