Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez milyen bogár és mit tudok...

Ez milyen bogár és mit tudok tenni ellene/ellenük?

Figyelt kérdés

Képek:


[link]

[link]



Vöröses, kb. 1-2mm-es bogarak ( a képeken nagyítottam sokat) ,gyorsan tudnak mászni, repülni nem tudnak. Először a nappali szekrénysor alól jöttek,majd mostanra 3-4 hónap után a fürdőben is vannak, a mosogatótálcában, a konyhafalon és menyezeten. Aggasztó.

Ahogy neten néztem talán kopogtatóbogár,de nem tudom.

Segítsetek légyszi,mert már nagyon elkeseredtem :(


2013. jan. 11. 20:30
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Szia!

Én is ágyi poloskának nézem. :(

2013. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Azt már tisztáztuk, hogy bogár, nem lehet poloska. Milyen kukac volt a lisztben?

Ilyen?: [link]


Vagy inkább ilyen?: [link]

2013. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Szia!


Igazából fehéres volt, rövidebb és tömzsibb.

Ismét köszönöm, hogy foglalkozol a problémámmal!!!

Nagyon rendes vagy!

2013. jan. 24. 10:34
 24/30 anonim ***** válasza:
56%
nem igazán értem,ha ennyire eleged van belőlük,miért nem sikerül egy normális képet feltölteni,kb 3 perc alatt meglenne a válasz...
2013. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: azért mert pár milliméteres a bogár és ahhoz speciális objektiv kéne.Tudod? Ezért!
2013. jan. 28. 12:54
 26/30 A kérdező kommentje:

Mindenki másnak: megvan a megoldás. 100%,hogy rácsos pudvabogár. Nagyon gyakori,minden háztartásban van,de nem mindenhol szaporodik el,így nem vesszük észre.

A nagy páratartalom miatt,a páralacsapódások miatti penész és gomba az,amivel táplálkozik,így ettől szaporodik el. Egyébként tudnak repülni és igen rövid ideig élnek.


Akik tényleg próbáltak segíteni,azoknak nagyon köszönöm! És azt kívánom,hogy ne tudjanak elszaporodni a fűtési szezon ellenére sem!

2013. jan. 28. 12:57
 27/30 anonim válasza:

Sziasztok!


Nálunk is nagy a pára és a penész is megjelent emiatt, és ma este ezt a delikvenst találtam a galériaágyamon: [link]


Elképzelni nem tudom, hogyan jutott oda fel.. Kényesen ügyelek rá, hogy még csak szobai ruhában se menjek fel, van fent egy váltás alvós ruhám, pár napja cseréltem, ágyneműstől.


Bogarunk 1 mm-es, barnás színű, nagyon nehezen fotózható apró mérete miatt. Amit tudtam, megtettem, de ez volt a maximum, sajnos.


Van esetleg ötletetek? Ez is pudvabogár lenne?


(Zárójelben kérdem, mi van, ha embert is megkóstol?)


Köszönöm nektek előre is!

2014. jún. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Nálam is van ilyen. Pár éve láttam először, aztán rá pár honapra ujra megjelentek. Nem tudom kiirtani őket, nincs kosz, 2 naponta törölgetek, takaritok. Mégis mindenhol ott vannak. Fűrdőbe, szobába, ágynemű tartóba. Nem bánt nem csip, semmi. De undorodom, amikor meglátom. Hogy lehet őket kiirtani?????
2015. jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Nálam nincs pára, sem penész! Mindegy...
2015. jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Az orchideáidat amikor locsoltad és kirepültek bogarak, az muslinca. azok is ugy szaporodnak, mintha muszáj lenne! Barna muslinca. A vizre mennek. irodába is ugy szaporodtak el tavalyelőtt, hogy a virágokon vettük észre, ott ültek. nem lehet őket sem kiirtani, otthon kidobtam az összes virágot ez miatt. amiota nem irthatják a kullancsokat, azota ezek is, a kis legyek is elszaporodtak. és minden olyan bogár amiket ritkitott a kullancs irtás. vagy mivel magyarázzátok, hogy egyre több bogár lesz és megkeseriti az életünket.
2015. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!