Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » üdv. én 2napja vettem egy...

üdv. én 2napja vettem egy eléggé rossz körülmények között tartott Holstein Fríz tehenet (abrakot nem kapott). Most kb napi 6l tejet ad! én most normálisan etetem! Számíthatok több tejre? Ha igen kb mikor?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 22:11
 1/1 anonim válasza:
Ha rossz körülmények között volt,nem ártana megnézetni egy állatorvossal mert lehet akár gyulladása vagy fertőzése és ezért kevés a tej. Vagy csak a vitamin szegény alacsony tápértékű takarmány miatt ad kevesebbet. Valószínűsítem hogy le van fogyva az állat mert nem kapott abrakot,és ezért a szervezete nem tud többet termelni. Egy jó hónap és szerintem minden rendben lesz. De az állatorvos kellene mindenképpen. 2000.-ért falunk kimegy és ránéz. Az is valami
2013. jan. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!