Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Másnak is szokott hiányozni...

Másnak is szokott hiányozni az ex kutyája, macskája?

Figyelt kérdés

A barátnőm kb. egy hónapja szakított velem, és azon kívül, hogy elég rossz így nélküle, rájöttem, hogy hiányzik a macskája is - főleg annak tudatában, hogy többet nem fogom látni.

Volt már ilyen mással is?


2013. febr. 8. 00:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
9%

Ez nem primitiv,hanem logikus...

Általában szeretethiányos emberek töltik ki az űrt az állataikkal.Még nem láttam kivételt.

2013. febr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
100%
Az én macskám is sokszor többet számít nekem mint jó ár ember élete összesen, ennek biztosan oka van és az emberek szégyene.....
2013. febr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
És mindez a SZEX kategóriában!!! Nem semmi! :-D
2013. febr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Henteske: Szerintem meg te szegényebb vagy azzal, hogy nem szereted az állatokat.


De sebaj, ilyen emberek is vannak sajnos... nem tudunk mit tenni.

2013. febr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Ez hol szex kategória?
2013. febr. 8. 00:25
 16/32 anonim ***** válasza:
0%

Nem hinném,hogy egy áltanak lenne bármi szerepe,a kötelezőn felül:Macska-egeret fog,kutya-őrzi a házat,hal-szép.

Szeretni embereket kell szerintem.És az,hogy sokan jobban szeretik a házikiskedvencüket,az a gazdát jellemzi,nem az emberiséget...

2013. febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy a kérdés nem a háziállatok rendeltetésére irányult, így válaszod nem releváns. Mindenesetre köszönöm a hozzászólásodat.
2013. febr. 8. 00:33
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Öttagú boldog, összetartó családban élek, és a hatodik családtag - igen, a kutyánk.

Primitív vagy, ötös válaszadó, a kutyánk lábnyomába sem érsz...És ilyen emberek élnek a Földön, ez borzalmas, komolyan mondom. De ha egy általad nem sokra becsült állat megmentené az életed, akkor pislognál ki az üres fejedből ostoba szemekkel, hogy ezt meg miért tette, igaz? Úgy látszik, egyesesekben annyi emberség sincs, mint egy átlagos állatban.

2013. febr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
100%

ismerős.

3 exemnek is ugyanolyan kutyája volt és hiányoztak.

ezért én is vettem olyan kutyust a 3.után.

sőt.

a mostani barátnőm is kapott egy olyat tőlem,mert megszerettem ezt a fajtát nagyon.

2013. febr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

Látom valaki nagyon kiáll a kis állatokért...

A szeretet vakságában szenvedtek,össze hordod a hülyeséget,és még én vagyok az ostoba?

Hát ,te tudod neked mi a jó,de attól még nem normális a dolog...

2013. febr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!