Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az ilyentől miért nem veszik...

Az ilyentől miért nem veszik el az állatait, ha másokkal "tartatja" el?

Figyelt kérdés

Sokszor lárok ilyet itt-ott,hogy nem tudja eltartani pl. valaki a kutyáját,macskáját és támogatást kér természetesen pénzben.

De a legjobb,hogy már lovat is láttam így.

Ilyen alapon nekem is kell egy ló,de nincs pénzem eltartani,másoktól kunyerálok.


Az ilyennek miért engedik,hogy állatot tartson?


2013. máj. 3. 12:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Oké,kutya és macska még hagyján,nade egy LÓ?
2013. máj. 3. 12:29
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok embernek változott az utóbbi időkben az életminősége. Akinek van állata, azért van, mert szereti őket. A legtöbbnek még nem jelentett gondot a tartásuk , aztán jött a csőd. Az ember meg már csak olyan, hogy legtöbbje ragaszkodik a kedvencéhez. Hát megpróbálja megoldani, hogy ne kelljen megválni tőle.
2013. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyennek semmilyen állatot? Hogy biztosítja a megfelleő élelmet és állatorvost??
2013. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondok jobbat.


Kb. 4. osztályos koromban kaptam egy papagájt. Vígan elvoltam vele (illetve még most is :) ) meséltem róla az osztálytársaimnak, ésatöbbi, ésatöbbi.

Pár hét múlva az egyik osztálytársam kapott kettőt, valószínűleg "ha már neki is van, nekem is kell" alapon. Az egyik elpusztult, utána könyörgött nekem, hogy adjak madáreleséget a mi készletünkből, mert nincs pénzük madárkajára.

2013. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!