Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kit mentenél ki egy égő...

Kit mentenél ki egy égő házból, a legkedvesebb háziállatodat, vagy egy idegen embert?

Figyelt kérdés
Mindkettőt nem lehet. :)
2013. máj. 6. 20:24
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Ehhez a szép monológhoz nem tudok mást hozzáfűzni minthogy agymosott barom vagy, kedves utolsó.
2014. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%
Miért lennék barom,én csak a saját nézőpontomat akartam nyilvánosságra hozni.És jut eszembe,akkor ki is az ellenséges ?Szerintem az aki a másikat lebarmozza,csak azért mert egy emberi életet egy állatinál fontosabbnak tart.
2014. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
73%
Egyértelmüen a kutyámat menteném!
2014. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
73%

30/33 Időpont 03-01 03:07

Hát de egy begyöpösödött b arom vagy :D

2014. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Miért, még köszönjem is meg, hogy önzőnek meg gusztustalannak hívsz? Miközben te úgy hajtogatod a magadét, mintha az lenne az abszolút igazság? Úgyhogy igen, te vagy itt az ellenséges és ne várj másmilyen reakciót.
2014. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%
Az én fajtám,az ember,én is embert nemzek !Ha te kutya vagy akkor megértelek,mentsd csak meg a fajtársad !Ki kit ment,olyan is !
2014. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Basszus utolsó :D

Nagyon gáz vagy.

2014. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%
Az a gáz akinek fontosabb egy embernél egy háziállat.
2014. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Nem, nem az a gáz.

Az a gáz, aki nem érti, hogy ha valaki kötődik az állatához, akkor az neki fontosabb, mint egy idegen ember. Nyilván ha számára kedves emberről van szó, akkor inkább azt mentené, mint az állatát.

De aki nem hülye az tudja, hogy sokan érzelmi alapon hozzák a döntéseiket, vagy bizonyos helyzetekben döntenek érzelmi alapon. Ez tény, milliók tesznek így, ez nem gáz, így alakult ki, van akinél ez a helyzet (más meg idióta, mint azt a mellékelt ábra is mutatja). Magyarán mindkettő elfogadható, az is, aki az embert menti, és az is, aki az állatát. Gáz ezen vitatkozni... és gáz ezt nem érteni, hiszen ez is csak azt mutatja, hogy nem minden ember ugyanolyan, viszont sok hasonló ember van, tehát mindkétféle döntés teljesen normális. Nincs értelme szembe állítani egymással a két csoportot.

2014. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Most mondtál valamit,csak azon csodálkozok,hogy többen döntenek érzelmi,mint elvi alapon.
2014. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!