Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri állatokat...

Szerintetek megéri állatokat tartani?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy nagyon jó velük élni de amikor meghalnak vagy eltűnnek akkor ezerszer szarabb lesz nélkülük. Húsvétkor halt meg a görényem és rá 2 héttel eltűnt a macskám is. Most meg depressziós és zárkózott vagyok. Nem tudom sírás nélkül este elaludni ha kimegyek az utcára akkor csak arra tudok gondolni mi van ha a jobb oldali árokban találom elütve? És már mindenki azzal idegesít hogy "kell kismacska?".Persze ezerszer mondtam meg neki hogy megvolt a tökéletes de elveszítettem és nekem több nem kell. Novemberben lett volna 3 éves a cicám tehát nem lehettem vele olyan sokáig :( Persze mindezektől megkímélhettem volna magamat ha eleve hozom haza őket.

Tehát szerintetek megéri állatot/állatokat tartani ezek érvek mellet ?



2013. máj. 26. 19:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy testvéremként szerettem az állataimat. :'(
2013. máj. 26. 19:50
 2/9 A kérdező kommentje:

Meg amikor meghalt a görényem akkor szinte csak a macskámra támaszkodtam és csak azt mondogattam neki hogy "te nem hagy el" és most mégis megtette.

DE! Mindezt nem azért írom le hogy sajnáljatok (kedves trolloknak írom) csak szemléltetni akarom hogy milyen fájdalmat tudnak okozni. 12L

2013. máj. 26. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megéri. Az állattartás az egyik legszebb dolog a világon, és ez az, amiért tényleg érdemes élni.

Mondjuk én születésem óta állatbarát vagyok, volt már mindenféle állatunk : kecske, tyúkok, kacsák, libák, malacok, rengeteg kutya, macska, tengerimalac, nyúl stb. És mindet imádtam, puszilgattam, ölelgettem, igen, a tyúkokat is..:DDDDDDDDDDD

szóval én meg már kicsit túlzásba viszem, nem is kicsit, és képzelheted, nekem milyen volt, mikor a szomszéd megmérgezte a kutyánkat, vagy a macskámat elütötte az autó. Majdnem belepusztultam.

De most ott tartok, hogy ki kell élvezni minden pillanatot, amíg veled lehet egy állat, és szeretni kell élete végéig.

Ja, mellékesen a kutyáimat jobban szeretem mint az embereket, és 10000x jobban megbízok, jobban tisztelem őket, mert ők azok, akik soha nem hagynak el, és mindig melletted lesznek, feltétel nélkül szeretnek örökké. Amit ugye gondolom te sem mondhatsz el a környezetedben lévő összes emberről.. bocsi, ha kicsit hosszú lett, de tényleg, én az álatokért élek:) <3333333

2013. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megéri. Az a pár hónapnyi szomúság nem ér fel azzal hogy több évig szinessé teszi az életed. Úgyhogy szerintem bőven megéri.
2013. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*állatokért.
2013. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nagyon aranyosak az állatok és nagyon sok szeretetet nyújtanak viszont amikor egyedül kell hagyni az nagyon rossz főleg amikor meghalnak.
2013. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem több mint 6 macskámat ölte/mérgezte meg a szomszéd...

képes röhögve nézni amíg az állít a méregtől szenved. Kiskoromba (8 év körül) megfenyegettet mert elmentem a háza előtt a kutyámmal mert hogy az már biztos oda fogja végezni a dolgát..

2013. máj. 26. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megvisel az állatok kimúlása, jobb ha nem tartasz egyet sem. Nem, poénból írom, és tudom számodra nem szimpatikus ha ezt mondják neked. Ez vele jár sajnos.
2013. máj. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hol lakik a szomszédod szeretnék trollkodni
2013. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!