Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pók van az ágyam végén mit...

Pók van az ágyam végén mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem merek lefeküdni se, mert egy kifejlett nagy házi pók van az ágyam végénél, szinte már az ágyon. A lábam végig ér, félek, hogy közelebb és közelebb fog jönni. Tegnap előtt láttam, hogy a szobába a másik pók felé ment és megtámadta (de "kikapott"), félek engem is meg fog támadni. Félek a pókoktól, anyuék meg már alszanak. Mit tegyek?

2013. jún. 5. 22:38
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Ha lóg a pók, akkor én seprűvel szoktam leszedni, majd eltaposni!

Ha az ágyra esik sem ijedjél meg, mert elmászik onnan!

2013. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Hívjad ki a tűzoltókat,meg a haditengerészetet+
2013. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
süsd meg,3-4pár láb finom ropogósra
2013. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség hogy meg fog támadni, (ahogy az egyik válaszoló írta agyon fog csipkedni). Miért csípne meg? Nagyon nem szeretem ha bántják a pókokat, ezért én is azt tudnám ajánlani hogy valahogy rakd ki a szűrét. Hidd el meg fogja hálálni, hisz összeszedi a rovarokat. (szunyogot is)

Ha csak nagyon nem tudsz mit kitaláni, csak akkor üsd le. És tényleg nem kell tőle félni. Én kézben is ki szoktam vinni őket, de azt hiszem a te esetedben ez lehetetlen :D

2013. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Porszívó!
2013. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
spray-mel fújkáltam és elment az ágy és a fal köz, csak nem jön ki onnan
2013. jún. 5. 22:59
 17/38 anonim ***** válasza:
70%

Ha ilyen szerencsétlen vagy, akkor aludj a földön...


Üdv: egy madárpók tartó

2013. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Hát porszívóval felébreszti a szüleit és amint látjuk a kérdező ezt nem akarja.

A pókok igenis csípnek(kivéve ha szúnyogevő) és nem mindegyik eszi meg a szúnyogokat.

Ha látok pókot és nem tüntetem el,akkor reggelre mindíg megcsípnek és feldagad jó nagyra a csípés.

lehet én vagyok ilyen peches...

A kérdező meg valószínűleg arachno fóbiás,és így elég nehéz dolga van.Hidd ell nagyon rossz mikor nem tudsz wc-re menni vagy aludni merni mert rettegsz attól az ízeltlábútól..

ilyenkor én a segítségért folyamodok és gondolom a kérdező szülei tudják vagy legalábbis tudni fogják hogy gyerekük pókfóbiás.

2013. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
könnyű olyannak mondani, aki nem fél tőlük -.-
2013. jún. 5. 23:07
 20/38 anonim válasza:
Te jó ég. Most már ne hagyd életben, fújd le amíg el nem pusztul , ne vacillálj ennyit!
2013. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!