Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pók van az ágyam végén mit...

Pók van az ágyam végén mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem merek lefeküdni se, mert egy kifejlett nagy házi pók van az ágyam végénél, szinte már az ágyon. A lábam végig ér, félek, hogy közelebb és közelebb fog jönni. Tegnap előtt láttam, hogy a szobába a másik pók felé ment és megtámadta (de "kikapott"), félek engem is meg fog támadni. Félek a pókoktól, anyuék meg már alszanak. Mit tegyek?

2013. jún. 5. 22:38
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy pók rengeteg kártékony rovart pusztít el!
2013. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
amúgy lehet ellenük valamit tenni? Mert elég kis szobám van, de most megszámoltam 6 db pók van. De mind tőlem távol. Ez az egy volt közel. Mit lehetne tenni, hogy eltűnjenek? Mire jönnek? És hogy jönnek be ezek?
2013. jún. 5. 23:13
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Akkor magát is kinyírhatná ! -.-

hiszen a kérdező a póktól fél és nem attól amit elpúsztít a pók!

Igazából ha magasan van akkor nem fog a lábadhoz menni(hacsak nem emeletes az ágyad) és akkor majd reggel a szüleid megoldják addig hallgas zenét amég elalszol,így remélhetőleg nem fogsz rágondolni.

2013. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 Mr.Cs válasza:
100%
Ha tudnád mennyi pók van egy háztartásban soha többet nem aludnál *____* :D
2013. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
77%

"A pókok igenis csípnek(kivéve ha szúnyogevő)"


Ha fogalmad nincs valamiről akkor marhaságot ne terjessz!Van fogalmad az ember bőre milyen erős? És minek csípne még azt se veszed észre hogy szinte minden pók menekül?

2013. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez igaz :D bocsánat.

De engem míndíg össze csíp! És egy csomó mindenkitől megkérdeztem sőt még orvostól is hogy milyen csípés és mindenki pókot mondott!:/

2013. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
100%
hát én nem tartom magam állatvédőnek (mert pl a szúnyogot agyoncsapom, ha megcsíp), de én nem ölöm meg a pókokat, ha beszabadul egy a szobámba, holott én is félek tőlük. sokat el tudok velük sz@arakodni, mire valami nagy bottal kitessékelem őket. ha nagy nehezen rámászott, kiviszem az udvarra. de ajánlom neked jó tanácsként, próbálj meg összebarátkozni az ilyesfajta élőlényekkel, próbálj meg nem félni tőlük, és ugyanúgy tisztelni őket, mint mondjuk egy kutyát. bármennyire hihetetlen, amióta ezt én kialakítottam saját magamban, nem háborgatnak engem. ilyen nagyon pici bogárkák meg szoktak látogatni a szobámban, de el vagyunk együtt, nem bántom őket :)
2013. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
54%
ja meg persze köztudott tény, hogy életed során kb. 8 pókot alvás közben megeszel
2013. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Mi???? Ezt tudod bízonyítani?

pókot megenni :O

és egyébként nem akarom őket bántani de kiskorom óta evvel a fóbiával nőttem fel és nehéz megváltoztatni.

igazából elég bogár fóbiás vagyok,de a legjobban a pókoktól és a méhehtől félek.

Nem nagyon tudom legyőzni mert még a fótójukat sem merem megnézni

2013. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Belegondoltam, ha a kérdező fél tőlük, hogy képes összenyomni?


Én pl. a férgektől félek (pl. lisztkukac). Nem undorodok tőlük, hanem félek. pl.: sírógörcsöt kapok és elszaladok ha meglátom. Én nem lennék képes összenyomni egyet sem, vagy rálépni, mert akkor folyamatosan azon aggódnék hogy a cipőm talpán van és még él...na meg el is hánynám magam...Ha lehetne választani akkor már inkább kivinném. Nagy szenvedések közepette :D


Amúgy a pók jobb dolga is van mint hogy téged megcsípjen. Egész nap a hálóját szövögeti, javítgatja és várja a vacsorát. Egyáltalán nem aggresszív állatok, és nem a te életed megrontására vannak.

2013. jún. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!