Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pók van az ágyam végén mit...

Pók van az ágyam végén mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem merek lefeküdni se, mert egy kifejlett nagy házi pók van az ágyam végénél, szinte már az ágyon. A lábam végig ér, félek, hogy közelebb és közelebb fog jönni. Tegnap előtt láttam, hogy a szobába a másik pók felé ment és megtámadta (de "kikapott"), félek engem is meg fog támadni. Félek a pókoktól, anyuék meg már alszanak. Mit tegyek?

2013. jún. 5. 22:38
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Az meg hülyeség hogy az ember 8 pókot megeszik élete során. Ez ilyen interneten terjedő hülyeség.

Max. ha véletlenül beleesik mi meg pont nyitott szájjal alszunk akkor tudom elképzelni, de erre is mennyi az esély?

Amúgy meg a pókoknak eszük ágába sincs önszántukból bemászni. A pókok nem szeretik a nedves helyeket. Miért mászna be?

2013. jún. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat az offért de:

mi lett??

2013. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
én tegnap előtt átköltöztem egy másik szobába mert képzeld az volt hogy felszivattam egy pókot a porszívóval, és 10 perc múlva jött egy másik. akkor már nagyon paráztam és inkább kiköltöztem a szobából. én nekem is ilyen fóbiám lehet, mert ilyenkor a sírás kerülget. 16L
2013. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

élek :D


elment a szekrény és a fal közé a vezetékekhez, ott jó lesz. Jól összeporszívóztam, 2 pókot sikerült is. Amúgy inkább attól félek (főleg a hosszú lábuaktól), hogy ha nem talál ennivalót, akkor egyre közeleb jön, hogy ott talán talál, és nem szeretnék arra ébredni, hogy mellettem 5 cm-re a falon van a pók. Amúgy meg vagyok velük, ha nem mozognak, és egy bizonyos távolságon belűl nem kerülnek a testem közelébe (2-3 méter)

2013. jún. 6. 18:07
 35/38 anonim ***** válasza:
Akkor csak megoldottad :D
2013. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Igen, a pókok "csípnek", viszont a legtöbb nem tudja átharapni az emberi bőrt... :D Amíg nem b*szogatod, addig nem bánt, sőt, elkapja a rovarokat, szúnyogokat (persze nem ilyen hidegben...). Boríts rá poharat, és vidd ki a kertbe. A "hosszú lábú", ami gondolom álkaszáspók, pedig egyáltalán nem bánt, sőt, szerintem iszonyat menő, ahogy kinéz. :D

Ha én a kutyáktól félnék, és látnék egyet az utcán, azt is csapjam agyon, meg fújjam le spray-vel?

Szintén madárpók tartó.

17/L

2013. jún. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Hát egy kicsi pókot agyon lehet ütni,de egy madárpókot nem nagyon :D

A kutyás hasonlatra meg nem tudok mit mondani

2013. jún. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Máskor használj dezodort meg ongyujtot. En nagyon sok bogarat kinyirtam egyszerre mert bejottek az ablakon
2017. jan. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!