Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Segitség! Szerintetek mit...

Segitség! Szerintetek mit csináljak? Mi a véleményetek? Többi lent | ˇ

Figyelt kérdés
3hete megszületett a kistesóm és nekünk van 3macskánk és 1kutyánk de viszont most az én szobámba vannak bezárva mert a 3hetes kistesómmal nem lehetnek egy szobába és nagyon büdös van stb....ráadásul az egyik cicánk terhes....a tesómnak még nincs immunrendszere és a macskáktól elkaphatja a Toxoplazmozist Anyum azt modta tegyem fel a netre a mostani állatainkat adjuk el ingyen és akkor kapok egy máltai selyemkutyát amire mindig vágytam ( :)) ) :( De a mostani állatkáim nöttek a szivemhez és nem akarom öket csak úgy eladni és nagyon nagyon sajnálnám öket de viszont tudom hogy akár ebből baja lehet a kistesómnak szerintetek mit csináljak???

2013. júl. 26. 22:50
1 2 3 4
 1/38 miyata válasza:
30%
Szerintem halgas Anyukádra.
2013. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Oké persze de neked mi lenne a véleményed anyukám helyébe???Mit tennél ???Jah köszi a gyors választ!!! :)
2013. júl. 26. 23:03
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

1. sürgősen ivartalanítanám a vemhes cicát.

2. Téged is elajándékoznak majd mert a náthát ráragaszthatod a kistesódra?

Tessék a mostani állatok után takarítani, tisztán tartani és akkor nem lesz büdös és veszélyt sem jelent. Nem szabad mindig a neked könyebbik utat választani.

2013. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Köszii neked is a választ igazad van !!De hiába a takaritás plusz szelőztetés ugyan olyan büdi marad a szobám ráadásul a vemhes cicának hasmenése van!!Nem tudom lehet e mág ivartalanittatni 3hete van még hátra eddig nem tudtok hogy terhes csak most mutatkozott!!!
2013. júl. 26. 23:13
 5/38 A kérdező kommentje:
És abba is gondoljunk bele hogy mégis csak 2szobás panelba lakunk!!!
2013. júl. 26. 23:15
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ismerosnek add oda az allatokat


baratnommel igy csinaltunk nagyon szerettte a kutyajat de mivel a szulei kitiltottak nekem adta.szinte szomszedok vagyunk szoval mindig latja ot

2013. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam de nem tudok senkit ráadásul a három macska lenne a legfontosabb aztán a kutyusom!!!
2013. júl. 26. 23:23
 8/38 anonim ***** válasza:
48%
Nincs, udvar, ahol ellehetnének legalább a macskák, akik mindenféle betegséget terjesztenek, hordoznak?
2013. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
78%
utolsó pillanatig lehet a vemhes macskát ivartalanítani.
2013. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
81%
Szóval panel... panelban nincs jó helye a macskáknak, őket elajándékozhatnád. A kutyát viszont felesleges lenne, ha utána kapsz egy másikat... törődj inkább a már meglévővel.
2013. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!