Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Segitség! Szerintetek mit...

Segitség! Szerintetek mit csináljak? Mi a véleményetek? Többi lent | ˇ

Figyelt kérdés
3hete megszületett a kistesóm és nekünk van 3macskánk és 1kutyánk de viszont most az én szobámba vannak bezárva mert a 3hetes kistesómmal nem lehetnek egy szobába és nagyon büdös van stb....ráadásul az egyik cicánk terhes....a tesómnak még nincs immunrendszere és a macskáktól elkaphatja a Toxoplazmozist Anyum azt modta tegyem fel a netre a mostani állatainkat adjuk el ingyen és akkor kapok egy máltai selyemkutyát amire mindig vágytam ( :)) ) :( De a mostani állatkáim nöttek a szivemhez és nem akarom öket csak úgy eladni és nagyon nagyon sajnálnám öket de viszont tudom hogy akár ebből baja lehet a kistesómnak szerintetek mit csináljak???

2013. júl. 26. 22:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon a babát majd a lakásból sem szabad kivinni,mert hátha fejére esik egy féltégla vagy az emberektől kap fertőzést.
2013. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg Édesanyádtól,hogy szerinte azok a gyerekek miért kevésbé fogékonyak a fertőzésekre meg betegségekre,akik totyogós koruktól itt vidéken az udvaron játszanak az állatok közelében?
2013. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Az egész családod olyan, mintha a diliházból kerítették volna. Szegény állatokat tudom leginkább sajnálni, mert közületek is ők tűnnek a legértelmesebbnek. Van egy bőrbetegségben szenvedő kutya, egy vemhes macska, meg 2 másik macska. Plusz egy öcsi, akit most teljesen steril körülmények között akartok tartani, és emiatt konkrétan kínozzátok az állatokat. Nem gondoltam, hogy ennyi hülye ember van ebben az országban...
2013. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk hülyék!!! -.- Hugom van.... van gazdija az összesnek már és a vemhes cica megszült és nagyon boldog úgy hogy megoldottuk ezt is sajnos az egyik kicsi elpusztult
2013. aug. 22. 23:45
 35/38 A kérdező kommentje:
Jah és egy ember szerintm egy kicsit fontosabb mint az állat!! ;)
2013. aug. 22. 23:46
 36/38 anonim ***** válasza:

Az ember is csak egyike az állatfajoknak, tessék jobban figyelni biológiaórán.

A kistestvéred pedig valójában nem volt veszélyben az állatok mellett, ha a család az alapvető higiéniai követelményeket betartja. De ez az eset legalább megmutatta, milyenek is vagytok valójában.

2013. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Mert a máltai selyemkutyától nem kaphat el semmit mert elit kutyus?

Én semmi pénzért nem cerélném el az állataimat.Én a helyedben megbeszélném anyuddal hogy megmaradhassanak valahogy.

2013. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
0%
Jah Szegény macsek hagy szülje már meg a kölykeit az ugyanolyan mintha te terhes lennél és elcibálnának abortuszra!
2013. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!