Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Találtam az utcán egy kutyát...

Találtam az utcán egy kutyát aki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Aranyos kutya volt és követett engem és a barátomat. utána megsimogattuk. de! kedvtelen volt, folyt a nyála és a lába is fájt. adtam neki vizet abból ivott, kaját is adtam neki abból evett kicsit de nem ette meg mindet.

azt olvastam hogy a veszett kutyák első tünetei: flyik a nyála, kedvtelen, lebénul, étvágytalan és ha teheti, elkóborol. Én hogy simogattam a nyála ráfolyt a nadrágomra amihez persze hozzáértem.Barátom egyik idióta szokása hogy mindíg a szájába veszi a kezemet és belerakja az én számba is.. szóval valószínű , hogy a kutya nyála belekerült az én szánkba. Ettől el lehet kapni a veszettséget?

(kérlek normális, értelmes választ addjatok!! )



2013. júl. 27. 12:14
1 2
 11/12 sippara ***** válasza:
Emberek, ne ijesszük már halálra szerencsétlen lányt :D a kutya 99,9999999999999999999999%-os biztonsággal NEM lehetett veszett, ha az lett volna, ő lenne az első eset az országban közel húsz éve :D Mégis honnan kaphatta volna el? Az immunizált vadaktól, vagy az oltott kutyáktól, macskáktól?
2013. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
sippara már az első válaszoló leírta hogy nagyon kicsi az esélye hogy elkapja, a kérdező mégis továbbra is feltételezte hogy elkapja. ez után nem fogom neki ismételni hogy de biztos hogy nem, hanem leirom neki hogy miből veheti észre ha az
2013. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!