Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Cila és kutya tartók, nem...

Cila és kutya tartók, nem gondoljátok hogy ez nagyon undorító meg fertőzésforrás?

Figyelt kérdés
A cilák is meg a kutyák is nagyon sokszor a saját végbelüket, puncijukat, péniszüket nyalják, melyiknek mi van aztán mivel állatok fogat nem igazán mosnak meg nem is fürdenek és utána meg a gazdájukat nyalják. Nem nagyon undorító ez?
2013. szept. 5. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az az undorito h cilazol!!!!!!
2013. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%
CICA KUTYA CICA KUTYA CICA KUTYA
2013. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, cilám még soha nem volt...

Macskám és kutyám már igen. Sok ember a .egg.t vakarja, meg nem mos kezet carás után és úgy megy a villamoson, úgy fogja a bevásárló kosarat, miegymást. Ja a kutyám egyébként nem nyalja a fenekét. Vannak fenékmán kutyák, az enyém nem az. Nem tartom az állatokat gusztustalanabbnak az embereknél. Csak az emberknek néha nem a bőrükön van, hanem a szájukból ömlik a mocsok.

2013. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
13%
szerintem nem fertőzőforrás mert egyszer bekaptam a kutya kakit és nem lett betegségem.
2013. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Kb annyira betegségforrás, mint kinyitni egy kilincset, vagy megkapaszkodni a buszon. Ha az állat egészséges, és rendszeresen féregtelenített, nem jelent nagyobb veszélyt az emberre, mint akármelyik ember... Őszíntén sokkal undorítóbb mikor belegondolok hogy hányan, és hogyan fogtak meg előttem egy WC kilincset egy bárban mondjuk....
2013. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem MACSKÁM van és kutyám.Soha nem gondoltam rájuk undorodva fertőzőforrásként még akkor sem mikor hatalmas csókot dobok rájuk :)Az állataim tiszták,fürdenek.

Engem jobban aggaszt a tömegközlekedés,nyilvános wc-k higéniája mint az állataimé.

2013. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lienah ***** válasza:
100%
Bár lehetne egy "undorító fertőzésforrásos" cilám....:D
2013. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Az én kutyám kanos,és beszokta kapni a saját péniszét majd elkezd mozgásokat végezni és erekciójais lesz és ezekután jön nyalni az arcom, nemtudom velem van e a baj de valamiért nem örülök ennek.
2013. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkora fertőzésforrás lenne szerintem nem tartanának annyian cicát ,kutyust.( mert mind betegek vagy halottak lennénk)Ha normálisan van tartva akkor semmi gond nincs...jó mondjuk azt én sem szeretem ha a számat nyalogatja a kutya,nem is hagyom,de ha véletlenül sikerül neki akkor sem rohanok szájatfertötleniteni,és soha semmilyen betegségem nem volt ebböl kifolyólag pedig gyerekkorom óta van kutyánk.De ha Te ezt így gondolod akkor ne vegyél magadhoz állatot,max. halakat,mert elkerülhetetlen,hogy kapj egy puszit vagy hogy egy szörszál kerül a levesbe.
2013. szept. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!