Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy boxer kutyust,...

Szeretnék egy boxer kutyust, de a párom is szeretne valamilyet. Milyen kutyu jönne ki a legjobban vele?

Figyelt kérdés
Gondoltunk német vizslára, labradorra.
2009. nov. 4. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem labradorom volt, nagyon hűséges és jóindulatú, mikor meghalt olyan volt mintha a kisbabám halt volna meg :C


a németjuhász, a bernipásztor, az angol szetter és a berni pásztor az a fajta amit bátran tanácsolok nektek még, ismerősi körömben vannak ilyenek és okosak meg szépek.

(bocsi a sok helyesírási hibáért)

2009. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Próbáld ki az agarat (angol, magyar, wippet). Nekem 10-12 éve 3. generáció családi kedvencem van agárból csak ajánlani tudom, családbarátabb kutya kevés van. Volt egy barátom, neki boxere volt, kb. 5 évidg vittük sétáltatni a két kutyát. Igaz a fajtának van egy nagy problémája: a nap 24 órájából 22-t 2 m2-en eltölti, de a maradék 2 órához nagyobb hely kell :)
2009. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is boxink van,és alapjában véve nagyon barátkozós minden kutyával. Imádja a kutya társaságot! Nagyon vágyna is egy haverra,de még sajna nem aktuális...:(

Bár van egy-két a fajta,amit a miénk ki nem állhat,rejtély,hogy miért: beagle,rottweiler,spitzek és persze a"kedvenc" az azonos nemű,lány boxerek...

Viszont szerintem,ha kicsinek viszitek oda az új jövevényt az ég világon semmi gond nem lesz. Ha pedig már felnőtt kutyát választatok,akkor előbb"illik" bemutatkozni,hogy mit szólnak egymáshoz.

Egyébként mind a két fajtát ideálisnak tartom a boxer mellé. Halálra fogják játszani magukat!:)

2009. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő nem szeretne boxert? A vizsla is nagyon jo kutya, de mindkettőnek nagy a mozgásigénye, jókat lehet velük kirándulni:)))
2009. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rövidszőrü Magyar vizsla :D Nagyon jó választás lenne , bár án boxer mellé inkább ambullt vennék!
2009. nov. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne a kutyához válasszatok másikat! Ha az a párod kutyája lesz akkor hozzá válasszatok egy fajtát...a másik kutya bármivel összeszoktatható.


olyan fajta kell ami jellemben illik a párodhoz és az életviteléhez. Ez lehet akár egy pincsi vagy egy német dog is.


Ebből a szempontból a meglévő kutya teljesen lényegtelen, ha viszont egy hozzátok nem illő fajtát választ akkor azzal csak a gond lesz!

Érted?!

2009. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :) Azokat a kutyákat írtam lehetséges másodiknak,amit a párom szeretne. Csak mégis azonos vérmérsékletű kellene! Tényleg köszi mindenkinek!
2009. nov. 5. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!