Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy hulye kerdes es...

Tudom hogy hulye kerdes es nem kerek gonosz valaszokat de mit jelent a farkasokra nezve a napfogyatkozas?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meg figyelték hogy az állatok napfogyatkozás esetén átkapcsolnak éjszakai üzem módban az aktivitás terén (nem nem arra gondolok hogy amint nap fogyatkozás van puff bedobják a szunyát)
2013. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de kehet ellene tenni valamit?
2013. nov. 2. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
mit szeretnél tenni ellene? megkéred a holdat hogy ne álljon a nap utjába? semmit nem kell vele tenni, az állatokban nem tesz kárt, nem esik tőle bajuk
2013. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jo de ha mundjuk lakasban vannak es lehuzom a redonyt akk meg mindig hat rajuk ez az egesz ?nemvagyok teljesen hulye tudom h olyan mintha az lennek de nem tartok a lakasomban farkast csak .....mind1 szoavl?
2013. nov. 2. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:
probáld ki egy kutyán...
2013. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Hortobágyon átéltem teljes napfogyatkozást. Olyan csönd lett, madár, állat mind elhallgatott. Megzavarodnak és kussolnak - gondolom a arkasokra is így hat. Amikor a nap újra kisütött, újra indult az élet, de valahogy úgy, mintha hangosra tekerte volna valaki a rádiót: vélhetően az állatok számára ez olyan szokatlan és érthetetlen dolog volt, hogy megállította az élet normál menetét. Mintha tényleg átélnék az "Éli, éli, lama sabaktani" (Uram, miért hagytál el engem) üzenetét.
2013. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!