Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Még van talán 2-3 évem gondolk...

Még van talán 2-3 évem gondolkozni ezen, de jó lenne már elhatározni, hogy mi szeretnék lenni. Milyen munkát és előtte egyetemet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az biztos, hogy állatos munkát szeretnék, lehetőleg kutyákkal szeretnék foglalkozni, ez minden álmom. Milyen munkák vannak, amik főleg kutyákra vonatkoznak és azét nem is keresnek rosszul? ÉS milyen egyetemre tudnék menni ahhoz, hogy kitanulhassam a szakmát? Még nem nagyon tudom mi lehetnék, hova mehetnék tovább.

2014. jan. 1. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy bírod a vért meg a belső szerveket mert ha bírod elmehetsz állatorvosnak, de nem is tudom nyithatnál egy menhelyt.Azt ajánlom nézelődj az interneten hátha találsz valamit.Remélem azért segítettem valamit. :)

2014. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!