Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire félnek az emberek...

Mennyire félnek az emberek félnek a pókoktól?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire félnek az emberek a pókoktól.

Arra kérném a válaszolókat, hogy az lentebb felsorolt lehetőségek közül válasszanak és írjanak nemet is (nem "nem"-et, hanem hogy F vagy L :)


0-imádom a pókokat

1-szeretem a pókokat

2-közömbösek a pókok

3-nem szeretem a pókokat

4-félek a pókoktól

5-iszonyom van a pókoktól


Számot is írtam, ha valaki nem szeret gépelni.



2014. aug. 24. 01:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Pókjaftól függően 0-1, esetleg 2 között változik.


Madárpóktartó vagyok, őket nagyon imádom, de a keresztespókokat is nagyon kedvelem és a sima random házi pókokat is szívesen fogadom, bár nagyon ritkán bukkannak fel a lakásban. Semelyik hazai pókfajjal nincs problémám, még a sokak által gyűlölt kaszáspókot is kedvelem. Megfogom simán bármelyik pókot, bár rendszerint nem rémisztgetem őket ilyenekkel, hadd legyenek el békében. Nem szoktam lecsapkodni se őket, békésen alszok, ha épp pók van az ágyam fölött a plafonon. Vigyáz rám. :)


Nade, nyilván ha valóban veszélyes pókfajokról beszélnénk, amik a mérge halált vagy durva szövetelhalást okoz, ott már lenne bennem óvatosság (nem piszkálnám), de ez azt hiszem ez ésszerűség simán, nem az a fóbia-jellegű félelem, amire kíváncsi vagy.


32N

2014. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Jó lehet szeretni a pókokat, mert akkor nem félsz tőlük :)


Én a kaszáspókban azt szeretem, hogy sokáig egy helyben van. Úgyhogy ha belépek egy fürdőszobába (nem otthon), és ott egy kaszáspók, akkor is nyugodtan zuhanyzok, mert tutira nem fog felém jönni. (megjegyzem, most az álkaszáspókról beszélek)


Póktól félni rossz, sokkal jobb békától vagy gyíktól félni, azokkal ritkábban találkozunk és a házba sem jönnek be.


egyébként én 4-5 között mozgok, f

2014. aug. 24. 15:43
 13/21 anonim ***** válasza:

Nekem nincs semmi bajom a pókokkal imádom őket ha a tesóm meg a szüleim agyon ütnek egyet szét tudnák robbanni!! Nemszeretem ha bántják az állatokat!!!

13/L

2014. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy 4-es, de van egy pók ami minden nyáron (de csak nyáron) ott tanyázik a kaputelefonon. Amúgy rettegek a nagy, de még a kis pókoktól, is de ezt az egyet megszerettem. Nem tudom, hogy de megszerettem. Az az egy tök "cuki". :D
2014. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
2 azaz közömbösek egy bizonyos szintig. A szobámban most is van 8-12 kaszáspók meg néha látok kisebb feketéket(kb 2-3-at) a falon mászkálni, ameddig nem másznak rám hidegen hagynak. A szúnyogokat utálom és ők megeszik őket cserébe békén hagyom a pókokat de megtartom velük a pár méter távolságot. Az ablakom előtti fán és környékén pedig lett egy csomó keresztespók, szépek de nem fogom őket fogdosni vagy ilyesmi...
2014. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Ottó5 válasza:
Te beteg vagy az már kva sok kaszáspók. Miért nem takarítasz néha vagy jobb trehánynak lenni?
2014. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0, madárpókokat tartunk :D L
2014. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Én se takarítom el a kaszáspókot, nyáron megfogja a legyet meg a szúnyogot
2014. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

0-1, azt tervezem, hogy majd fogok is tartani:)

13/l

2017. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés. Kíváncsi vagy még a válaszokra? Használod még egyáltalán az oldalt? :)


Szeretem és tisztelem őket.

2019. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!