Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire félnek az emberek...

Mennyire félnek az emberek félnek a pókoktól?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire félnek az emberek a pókoktól.

Arra kérném a válaszolókat, hogy az lentebb felsorolt lehetőségek közül válasszanak és írjanak nemet is (nem "nem"-et, hanem hogy F vagy L :)


0-imádom a pókokat

1-szeretem a pókokat

2-közömbösek a pókok

3-nem szeretem a pókokat

4-félek a pókoktól

5-iszonyom van a pókoktól


Számot is írtam, ha valaki nem szeret gépelni.



2014. aug. 24. 01:46
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Persze, kíváncsi vagyok még mindig :)


A kérdésről: már a kiírásakor is gondoltam, hogy reprezentatív felmérések készítésére nem a legalkalmasabb ez az oldal (nem is arra találták ki ugye), már nem is írnám ki talán, de ha már megtörtént, akkor annál szívesebben olvasom az új kommenteket is.


Az 5 évvel ezelőtti 4-5 helyett már csak 2-3-4 vagyok (illetve 1-es az ugrópókkal szemben:), a félelmem/iszonyom csökkenése valószínűleg a pókok és minden más állat érző lényként való kezelésével együtt jött.

Pl ha nem akarom legyilkolni, akkor ki kell mennie, ezért megkértem valakit, hogy vigye ki vagy én magam vittem ki, eleinte pohár-papírlap kombó segítségével, utána egyre gyakrabban a kezemben is. Jó, nem nagy dolog, de így mindenki jobban jár :)

2019. máj. 26. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!