Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mik ezek a kifogások?

Mik ezek a kifogások?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Azért teszem fel a kérdésemet,mert nemtudom,hogy most ki láttja jól a dolgokat,én ,vagy apám.Na szóval,anno voltak birkáink,de le lettek vgva,mondván hogy télen ki fog hozzájuk lecsuszkálni.De az út,ahol le kellet menni hozzájuk gumicsizmával simán le lehetet volna menni,+ tavaszal vettük őket,nem igaz,hogy nem volt az eszébe,hogy egyszer tél is lesz :D Meg nem lett volna egyszerűbb az igazságot mondani,hogy szöktek(nem mintha én ne, zárt tartásba akartam volna őket).A másik meg a ló. Hova rakom(Van helyünk,vagy 10 helyett megterveztem a ridegtartást,az állost,meg mindent beleértve) A pónimal se foglalkozok,mondta ezt egy nap délelött,majd levittem futószárazni,utána jött miért futtatom szerencsétlent,ígyis rossz a lába(nem sántit!De elnézik azt,hogy dagadék)Majd ha összegyüjtötem rá apénzt,na ez a legviccesebb része! Ösztöndíjas vagyok.Bankártyára kapom a pénzt,ami anyámnál van,sose kapom meg.Az még a jobb esett.Na de az,amikor jön a szöveg,hogy nincs én és te pénzed ,az már kitesz.Mondtam h kérek lovat (ez volt 10 éves koromba) Majd ha lesz rá pénzed) Most 16(nemsokára 17) mostmeg hogy nincs saját pénz.És igy mondja hogy tanuljam meg a pénz fogalmát meg a dolgokat a saját pénzemből vegyem.Nem azon van a szó,hogy mindenáron lovat akarok,csak 1x adna egy normális kifogást! Pl nem értek hozzá,vagy bizonyítsam be hogy értek hozzájuk,vagy valami,de ne olyasmit,amit a másik állitásával befolyásolja,vagy épp nem igaz :D.

2015. márc. 29. 16:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!