Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/Nők, ha valamiért...

Lányok/Nők, ha valamiért felelősséget kéne vállalnotok, vagy éretten kellene viselkednetek, miért menekültök mindig gyáva kifogások mögé?

Figyelt kérdés

- Ha például egy bulin lefekszetek valakivel, hiába csak üdítőztetek egész este, jön az aljas mentség, sokat ittatok. Az, hogy talán a férfi vonzó volt, hatással volt rátok, és úgy eleve ti is élveztétek, persze nektek nem számít. Mert biztos ler*bancoznának másnap a többiek, jön reflexből a válasz. De baráti társaságban, ahol akár ki is állhatnátok egy döntésetek mellett?


- Ha regisztráltok egy internetes randi oldalon, ahelyett, hogy emberszámba vennétek a többieket és mutatnátok legalább egy minimális tiszteletet a másik iránt, már bemutatkozó szövegben jön a többiekkel szemben bunkó (és nagyon gyakori) kifogás, ti csak kíváncsiságból regisztráltatok. Ti csak poénból vagytok fent. Mindenki más béna lúzer, rászoruló. Ja igen, és amúgy sem hisztek benne, de szerettek leveleket kapni, csak ezért.


Lehetne még sorolni, de kisregényt nem szeretnék írni, van akinek már ez is sok.

A kérdés tehát, miért nem lehet az ilyeneket egyenesen, kifogások keresése nélkül?


Tisztelet az egyre kevesebb kivételnek.



2015. jan. 29. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert unatkoznak. Én egyiket se csinálom. Itt vagyok fent egyedül, ahol tudnak nekem üzenetet írni, de azokra válaszolok is. 24L
2015. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én itt mindig válaszolok, de amikor egy nap kapok vagy 5 képet a férfiak ékességéről, azt már túlzásnak találom.A pasik miért csinálják ezt?
2015. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Férfiak, miért általánosítotok mindannyian?


Irónia volt. Bunkó dolog néhány nő miatt az összeset elítélni. Persze ezt neked valószínűleg hiába is mondom.

2015. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi mutogatja akárkinek az ékességét, én például nem, még képem sincs róla. Aki megérdemli az láthatja személyesen. Nem tudom ez milyen mentalitás a mai világban. És épp emiatt nem lehet már társat találni semerre, mert minden nő fél attól, hogy egy nagy f..sz fogadja.
2015. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:

nem hempergek senkivel buliban, nem vagyok fenn társkeresőn.

Következő kérdés?

2015. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#3-as, te általánosítasz, mert szövegértés nélkül szólsz le. Tisztelet a kivételnek, tudod ez mit jelent?
2015. jan. 29. 19:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Sosem fekszem le buliban senkivel akit akkor ismertem meg és hiába vannak nők akik igen, de a többség nem! Legalábbis az én ismeretségi körömben nem, pedig egyetemisták szóval "igazán megtehetnék."


Fenn vagyok Tinderen és Love-on, mert más mellett ott IS szívesen ismerkedem és másoknak is ezt mondom, ha kérdezik.


L19

2015. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Missi_Key ***** válasza:
54%
Gondolom mert ha nyíltan kimondja akkor meg te vagy az első aki lekur -vázod...
2015. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért éled ki a sértettséged alaptalan általánosítással?
2015. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Érvek helyett letámadtok, mert feltettem egy kérdést, indoklással, és ez alaptalan? Tényleg az kellene, hogy bármelyik tetszőleges társkereső oldalról idézzek 20-30 hirdetést, amit egyetlen nap alatt raktok fel? Alaptalan és sztereotípia az, amit nem tapasztalás és amire nincs kézzel fogható, mindenki által látható bizonyíték. Itt gyakorin is naponta tucatjával olvasod az ilyen kifogásokat, ne kelljen már lemenni dedó szintre, kérdező érvet mondott ami nem tetszik nekem, ezért rá mutatok és azt mondom, csak általánosít.


A kevés kivételnek aki nem keres reflexből kifogásokat, jár a tisztelet, de ez a kérdés végén is szerepelt. Jöttök kijelenteni, rátok nem vonatkozik, TEHÁT ilyen nem is létezik.


Ennyire nem lehettek nehéz felfogásúak. :)

2015. jan. 29. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!