Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Meghalt a háziállatom. Hogyan...

Meghalt a háziállatom. Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy talán sok ember nem tudja ezt átérezni, de aki igen, az kérem segítsen.

Kicsit bonyolult, hogy hogyan, de pontosan 3 éve Húsvétkor hozzám került egy nyúl. Nem igazán szerettem volna még egy háziállatot, de megtartottam. Nagyon sokat foglalkoztam vele, és ezért nagyon hamar meg is szelídült. Soha nem volt még nyulam, nem is tudtam, hogy ennyi szeretetet tudnak adni. Hallgatott a nevére, mindig jött utánam, bújos, értelmes volt, egyszerűen imádtam. Iszonyatosan megrázott, amikor úgy találtam rá, hogy már nem él.

Nagyon hiányzik, ürességet érzek, bármit csinálok, mindig eszemben van.

Hála Istennek még nem veszítettem el senkit, új ez az az érzés, amikor el kell fogadni, hogy soha nem láthatom már.

Kérem, senki ne írja, hogy "csak" egy nyúl, mert számomra nem "csak" egy nyúl volt.


2015. ápr. 7. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon sajnálom, és megértelek. Ő egy társ, egy kisgyerek, egy családtag volt. Nagyon nehéz feldolgozni az elvesztését.talán az idő megoldja. Gyászold meg, sirasd meg. Valamit segít, de nem sokat.
2015. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pagiva0725 válasza:
51%
Vegyél egy másikat olyat aki rá emlékeztet
2015. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam ezt elintézni ahogy az előző írta! Nekem így volt már sokszor! Úgyhogy osztom az előző véleményét!!!!!!!!!!
2018. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!