Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkínzás vagy jogos önvédel...

Állatkínzás vagy jogos önvédelem? Hogyan gondolnád?

Figyelt kérdés

A dolog jelen esetben kitalált, de kifejezetten életszerű. Bárkivel megeshet.

Este sétálsz az utcán, majd egy felelőtlen gazda által nyitvahagyott kapun rádront egy kutya. (tekinsünk el az extrém helyzetektől, tehát nem kuvasz, roti, hanem mondjuk egy puli méretű keverék) ugye az emberi reakció ilyen helyzetben eltérő, de az átlag ember belerúg, próbálva ezzel is távol tartani a kutyát. Őszintén? Te mit csinálnál? Nyilván a ráordítás karcsú, mert folyton feléd kap...



2015. jún. 7. 14:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A túlélő ösztönünk erősebb, mint a kutyák iránt érzett szeretet.
2015. jún. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetbe és nem rúgtam.beugrottam egy kapun aztán jött a gazda és elnézést kért.Bár az én esetemben nem rám hanem a kutyámra támadt a kutya,így kutyástól ugrottam.
2015. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem rúgok, mert belémkap. Paprikasprayvel lefújom, nyüszítve menekül, akkor kerül elő a hülye gazda, ő is kap egy adagot.
2019. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!