Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szeretnék...

Mit csináljak ha szeretnék állatot de a szüleim nem engedik?

Figyelt kérdés
Elváltak a szüleim.. Anyám emeletes házban, apám kertesben lakik. Egyik héten anyám , másikon apám. Nagyon szeretnék egy háziállatot de anyám a lakásba nem enged csak: hörcsögöt, halat, tengerimalacot és az ilyen kisebb állatokat. De az ilyenben mi a jó?? Nem lehet vele semmit se csinálni csak nézed, hogy mit csinál. Egyszer már volt macskánk de csak a baj volt vele. Apámnál volt egy kutyánk de az meghalt. Még a nyáron kaptam oda egy macskát de pár hete eltűnt. Apa azt mondta, hogy majd jövőre lehet macskám de mostanában inkább kutyát szeretnék. De az azért nem lehet mert azzal foglalkozni kell és én se vagyok mindig ott, ő meg reggeltől estig csak dolgozik. Valaki tudna segíteni?

2015. nov. 25. 06:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
jó igazad van.. Minden állatban megvan az intelligencia csak máshogy. Még a hallal is lehet játszani.
2015. nov. 25. 09:33
 12/13 anonim ***** válasza:
59%

igen, és 3 kívánságod is teljesíti.

menjél inkább játszani

2015. nov. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem túl szerencsés a kutyán kívül más állat, mert egyik sem szeretné, ha egyik héten itt, a másik héten ott lakna. Rágcsálókat, madarakat, macskát is megviselné ez az életmód. A kutyának a gazdája a legfontosabb, de az a legnagyobb felelősség is egyben, és mivel anyukád eleve nem engedi a lakásba, így az is kizárt.

Macskát egyébként lehet csak lakásban is tartani, így nem tűnik el.

2015. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!