Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A szobánkban apró kukacok...

A szobánkban apró kukacok jelentek meg. Kb 3-4 mm, rózsaszínes, a feje fekete. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Elég gyorsan mozognak, nem is olyan igazán, mint egy kukac. Néhány darabot találok esténként az ágyneműn. Mi lehet ez? Mit tehetek ellenük? Fertőtlenítős feltörlés, stb nem segített eddig.
2010. márc. 29. 21:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

azt kéne kideríteni honnan kerülnek oda? Van házikedvencetek?

El kell kapni egyet belőle, és megmutatni egy állatorvosnak...

2010. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

sztem a plafonról potyog. nincs a padláson valami kukorica vagy ilyesmi? Mert ha igen, és van a padlás meg a mennyezet között egy kis rés, akkor átpotyog.


Amúgy: pfujjjjjjjjjjjjjjjj

2010. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha megfejtetted mik azok, szólj nekem is. Én a falon láttam a múltkor, és miután elmúlt a visítórohamom gyorsan kivégeztem.
2010. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Szia! A párnátok nem igazi lúdtollal van feltöltve? Mert akkor az elképzelhető, hogy megkukacosodott. Ilyenről már hallottam, az ellen már csak az segít, ha kidobjátok, és új garnitúrát vesztek.
2010. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:

[link]


Olyanok a kukacok, mint ebben a fórumban? (van betéve fotó is)

Mert akkor moly is lehet akár a párnában, akár a takaróban, akár vmelyik ruhásszekrényben. Ágyneműtartót megnézted?

2010. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem az enyém nem ilyen,és ha jól értelmezem a kérdezőt neki is hasonló állatkái vannak mint nekem.

Aprócska rózsaszín testecske kis fekete fejecske. Szabad szemmel úgy tűnik nincs lábuk, de én lefényképeztem kinagyítottam és vannak apró lábacskáik, és a testük végén ilyen kis csápszerű izé.

2010. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Fúj!Be nem feküdnék abba az ágyba többet.


Amúgy nézd meg a konyhaszekrényt,nincsenek e molyok,mert azokból folyamatosan jönnek a kukacok,és ellepik az egséz lakást,barátnőmnél volt ilyen,hazavihette valami liszttel a boltból,és hetekig tartott mig kiirtotta a dögöket,voltak a plafonon is,még a szobába is.Fújjj.

2010. márc. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
nem azért, de ha az ágyneműn van belőletek is jöhetett...
2010. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

10:22

:DD

Ez nagyon vicces,belőlük jött biztos,hemzsegnek a testükben a kukacok.

Hogy tudsz ekkora hülyeséget leirni?

Kivánom,hogy tapasztald meg milyen az,amikor hazaviszel a boltból egy molyos lisztet,rizst,akármit,és berakod a konyhaszekrénybe,és pár nap múlva azt látod,molylepkék vannak mindenhol,meg apró kis kukacok..

Én is átéltem ezt,és nagyon nehéz kiirtani őket,nekünk is voltak a plafonon kukacok,nem sok,de 2-3 volt,irtóztam tőlük.

Mindent ki kellett dobni,mert az újonnan vett dolgokba is belemásztak,sőt üvegtárolóba is...

Majd akkor is azt mondanád.hogy belőletek jött??

ostobaságot irtál.


Vizsont az emlitett esetnél nem tudom hogy kerülhettek az ágyneműre,szerintem a plafonról esnek le.

Fertőtlenitős feltörlés nem segit,hisz ezek nem a padlóról jönnek,sokkal inkább a kamrában,konyhában kell keresni az okot.

nekem az oldottam meg,hogy mindent kidobtam abból a szekrényből ahol a lisztek,rizs,tésztákat tartottam,kimostam domestossal,és vettem 2 molyirtót,a Bábolnának van ilyen háromszög alakú,1-2 nap múlva tele voltak mollyal,végül eltüntek.

2010. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Annyira nem vicces ám! Hallottad már azt a szót hogy élősködő? Létezik olyan, ami kifejlett légyként álmodban petézik a bőrbe és onnan kikelve miután jól lakott a húsodon, éjjel kibújik(így kerül az ágyba) hogy átalakuljon és ő is petéket rakjon egy emberkébe. De fertőzött és nem eléggé elkészített hússal, hamburgerrel is fertőzödjhet az ember ilyesmikkel.

Olyan is van ami a légutakban él, eszeget és éjjel az orron át mászik ki.

Ritkák, de vannak. Szval nem butaság és nagyon nem vicces.

2010. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!