Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Itt van egy 4-5 centis pók a...

Itt van egy 4-5 centis pók a szobámban a plafonom. Én már itt bőgök, mert rettegek tőle. Mit tudnék csinálni? Senki enm jön ma haza.

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 19:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
64%

Én is bőgnék. Mi öcsémmel azt csináltuk, hogy megpiszkáltuk (jó messziről) egy bottal, aztán seprű, papucs, újság 5-6x jól oda verni neki és meghalt. Hívd át valamelyik szomszédot amelyikkel jóban vagy hogy segítsem. Nem fog kiröhögni, nyugi.

Ha seprűd van csak a bot végével buzeráld le, mert ha a másikkal akkor hajlamos "eltűnni" valahogy időközben a pók míg te nagy sokk hatás alatt vagy, így legalább látod hova megy. És nem akarlak rémisztgetni, de az ilyenek rohadt gyorsan futnak (ha csak nem a sima hosszú vékony lábú pók, aminek pici teste van, mert az poroszkál csak) valamint némelyik még pattog is egy kicsit mellé. Szóval állj fel egy székre és jó messziről cseszegesd, és teríts szét világos papírt a földön, hogy lásd hova esik.

2016. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Pelenkásfiú ***** válasza:
Elkéstünk a válasszal :D
2016. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
49%
A fenébe. :D Sokáig húztam a szöveget. :D
2016. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
52%
Ha ennyire félsz az ilyenektől akkor minél hamarabb szerezz be egy pókirtó/rovarirtó sprayt, azzal csak le kell fújni és megdöglik. Mindig jól jön.
2016. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha legközelebb ilyen lesz, esetleg sikíts.Én is ezt csináltam, kb fél óra múlva végre csöngettek, azt hittem családtag, de a rendőr volt, valamelyik szomszéd kihívta mert azt hitte, baj van.Hát a pók, az elég baj!De legalább megmenekültem.
2016. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Be fogok szerezni. fhu..nagyon dobog a szivem
2016. márc. 22. 20:01
 17/30 A kérdező kommentje:
Utána még 5 percig ment a porszívó, nehogy a csőben ragadjon, aztán mikor szétszedem, kimászik onnan.
2016. márc. 22. 20:03
 18/30 anonim ***** válasza:
22%
Én még olyan nem hallottam, hogy egy pók embert támadott volna meg.
2016. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
62%
Amint látod, nem kell ahhoz támadnia, hogy szívrohamot okozzon!
2016. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen át tudom élni amit éreztél/érzel.

Egyszer velem is ez volt.

Egy tök nagy pók volt a szobában. Senki sehol.

Szomszédba nem mertem átmenni, mert cikinek éreztem.


Felporszívózni nem mertem, mert van egy olyan fóbiám, hogy majd kijön onnan.


De nekem szerencsére a földön volt.

Fogtam egy hatalmas lexikon nagyságú könyvet, és nem csak ráejtettem, hanem tök nagy erőből hozzá vágtam.


Majd gyorsan ráugrottam a könyvre és megtapostam, a biztonság kedvéért.

2016. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!