Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Itt van egy 4-5 centis pók a...

Itt van egy 4-5 centis pók a szobámban a plafonom. Én már itt bőgök, mert rettegek tőle. Mit tudnék csinálni? Senki enm jön ma haza.

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 19:46
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
utolsó :DD
2016. márc. 22. 20:14
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Baszzzzzzd agyon! Bár felőlem meg is eheted. Hülye kérdésre hülye válasz.
2016. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
48%
Azért inkább figyeld a porszívót! Bár lehet nem ártana fel is gyújtani.
2016. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg élnek még ilyen emberek?
2016. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok, ki az a jóképességű, aki a teljesen normális válaszokat lepontozza, csak úgy szórakozásból...
2016. márc. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le.
2016. márc. 23. 10:24
 27/30 anonim ***** válasza:
60%
*A porszívót jól tedd el, mert a csövén kimászhat, vagy ragaszt, fedd le a csövét amíg valaki nem rendezi el.
2016. ápr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Én kint láttam plyat,o .társam ezért késett a sulibol mert azt hajtottak ki a szobabol,magyarország szeretlekbe volt a kérdés hogy a lába nélkül hány centi és mondtam hogy ilyet már láttam 5 cm a teste! Anyám nem hitte el,a mamám csak lesett de végül jó volt a válasz a cselőpólnak csak a teste 5 cm én mondtam nekik:D

Ez most off volt de le kellett irnkm

2020. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mindig mondogatják higy ne félj ne félj de attol csak nem lesz jobb! Meg amugy egyszer este láttam egyet logni és 30 percen keresztul izzadtam,anya nyugtatott alig tudtam aludni
2020. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Én viszont hallottam fent van neten hogy 10 állat aki megette a gazdáját,és benne volt hogy kiszabadultak a tarantullák meg a kigyok meg monden ilyen és megölték az embert!

De senki se érti meg ha ez a "fóbia" egyszer kialakul bárhol meglátsz egy pókot megrémülsz,és a drágalátos beszéd meg a mesék amikben a pók tök ari meg minden nem bánt az hülyeség,tudod te ausztráliában mi van?

Minden ami él és mozog meg akar ölni téged

Nem segit az hogy "ne félj nem kell mert nem bánt,nem esz meg" nem segit mert 15% ember van a földön aki ilyen a maradék mind "pókfóbiás" ugyhogy nem nagyon tudtok azon segiteni hogy ne féljünk mert értelmetlen!Ugyanugy megrémulunk a filmben lévőktol vagy akár csak egy 1 mm estől, akkor is félsz ha pókember a kedvenc szuperhősöd :D

2020. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!