Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom meggyőzni a...

Hogyan tudom meggyőzni a szüleimet hogy kapjak egy kisállatot?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék gondoskodni valakiről aki "szeret" ! De a szüleim nagyon idegesek lesznek ha erről beszélek! Mindkettőjüknek volt állatok szóval nem értem miért ellenkezni ennyire. Azt mondják hogy hova binnénk amikor elutazunk meg ilyen (már bocsánat de) hülye érveket! Amikor a Mamámtól kaptam egy nyuszit húsvétra akkor is idegesek lettek. Aztán megbékéltek de csak két hétig lehetett nálunk! A másik nagyszüleimnél van egy kutyám de ő nagyon messze laknak tőlünk! Nem tudom mit tegyek!?

2016. aug. 24. 15:03
1 2
 11/11 anonim válasza:
Mondd hogy lelki fejlödésed szempontjából nélkülözhetetlen egy állat ill. hogy a környezetedben lévök jó részének van ill. a tanitónéni is mesélt róla mi mindenre megtanit egy állat a háznál. pl. gondoskodás felelösségvállalás stb.
2016. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!